معماری
خانه / خودرو و خودران / تصاویر جاسوسی داغ پورشه 911 کبریو جدید

تصاویر جاسوسی داغ پورشه 911 کبریو جدید

مهندسان پورشه نسخه کانورتیبل ۹۱۱ جدید که داخل کمپانی با کد ۹۹۲ شناخته می‌شود را برای تست هوای گرم وارد جاده کرده‌اند.

مهندسان پورشه نسخه کانورتیبل ۹۱۱ جدید که داخل کمپانی با کد ۹۹۲ شناخته می‌شود را برای تست هوای گرم وارد جاده کرده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، آخرین باری که ما نمونه اولیه ۹۹۲ کانورتیبل را دیده بودیم زمستان قبل بود و اگر چه فصل تابستان برای چنین خودرویی مناسب‌تر به نظر می‌رسد، در آن تصاویر مهندسان پورشه سقف پارچه‌ای آن را بسته بودند.
نسل جدید پورشه ۹۱۱ روی یک پلت فرم ماژولار جدید ساخته خواهد شد که در آن موتور به مرکز خودرو نزدیک‌تر است ولی همان شکل سنتی موتور عقبی خود را حفظ کرده است. نزدیک‌تر کردن موتور به مرکز خودرو کاملاً منطقی به نظر می‌رسد، زیرا نه تنها پورشه قادر به ارتقای دینامیک ۹۱۱ خواهد شد، بلکه آیرودینامیک خودرو نیز بهبود پیدا خواهد کرد.
تمامی مدل‌های ۹۱۱ از مجموعه‌ای از موتورهای توربو شش سیلندر خطی استفاده خواهد کرد و پورشه با اعمال تغییراتی اندک در آن‌ها هم مصرف سوختشان را بهینه‌تر خواهد کرد و هم نیروی بیشتری از آن‌ها خواهد گرفت. شایعاتی هم وجود دارند که می گویند پورشه احتمالاً مدل ۹۱۱ توربو را با بدنه تارگا نیز ارائه خواهد کرد.
بزرگ‌ترین تغییر ظاهری ۹۹۲ در قسمت عقب آن می‌باشد که به وضوح از کانسپت Mission E الهام گرفته است و یک نوار LED در طول آن در کنار یک باله عقب فعال جدید استفاده خواهد شد.
پورشه ۹۹۲ جدید انتظار می‌رود سال ۲۰۱۹ با هر دو شکل بدنه کوپه و کانورتیبل وارد بازار شود و نسخه تارگا نیز پس از آن‌ها به احتمال زیاد عرضه خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *