معماری
خانه / خودرو و خودران / سدان هوندا آکورد 2018 رونمایی شد

سدان هوندا آکورد 2018 رونمایی شد

سدان هوندا آکورد ۲۰۱۸ به تازگی رونمایی جهانی شده و کاملا اصلاح شده است.

سدان هوندا آکورد ۲۰۱۸ به تازگی رونمایی جهانی شده و کاملا اصلاح شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این خودروی متوسط محبوب به موتورهای توربوشارژ، ساختاری مقاوم تر و گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته پیشرفته و حتی دکمه کنترل صدای فیزیکی برای سیستم صوتی مجهز شده است.
نسل دهم آکورد دارای سایزی مشابه مدل کنونی آن است. فاصله بین دو محور این خودرو در حدود دو اینچ بیش تر شده است. عرض این خودرو نیز ۰٫۳۹ اینچ بیش تر شده در حالی که طول کلی آن کمی کاهش داشته است.
برخلاف این تغییرات اندک، کابین این خودرو فضای نسبتا بیش تری دارد. هوندا ادعا می کند جای پای صندلی های عقب در آکورد جدید ۱٫۹ اینچ بیش تر شده که برای سرنشینان قد بلند بهتر است.
هم چنین فضای بار این خودرو بیش تر شده و در حدود ۴۸۱ لیتر است که می تواند بهترین ظرفیت در این کلاس باشد.
آکورد جدید ساختاری ۳۲ درصد مقاوم تر از مدل کنونی خود دارد که ۵۴ درصد آن از استیل بسیار مقاوم ساخته شده است. این امر به بهبود ایمنی خودرو نیز کمک خواهد کرد.
کاهش مصرف سوخت این خودرو با یک جفت موتور کوچک شده توربوشارژ ممکن شده است. هر دوی این موتورها از تزریق سوخت مستقیم بهره برده و به گیربکس های پیشرفته مجهز هستند. موتور پایه این خودرو ۱٫۵ لیتری با قدرت ۱۲۹ اسب بخار است و موتور دیگر این خودرو نیز ۲٫۰ لیتری باقدرت ۲۵۲ اسب بخار است.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *