معماری
خانه / چطور زندگی کنیم / طعم متفاوت برگر در برگرویل مهرشهر

طعم متفاوت برگر در برگرویل مهرشهر

برگرها ، با تنوع بالای خود ، از لذیذترین و پرطرفدار ترین غذاهای مورد توجه عموم هستند . برگرها زود آماده می شوند و بواسطه طعم های مختلف و سرو زیبا ، دوستداران خاص خود را دارند. با این مقدمه امروز به مهرشهر کرج رفتم تا با برگرویل آشنا بشیم .

برگرویل در نگاه اول تفاوتی با بقیه فست فودها نداره . شاید اول ، دنج و جمع و جور بودنش به چشم بیاد . چند میز و صندلی بیرون و چند میز و صندلی داخل که مجموعا حدود ۳۵ نفر ظرفیت داره . با توجه به آب و هوای خنک مهرشهر برای تابستون ، بهترین انتخاب همون میزهای بیرونه و در زمستون ظاهرا با هیتری مخصوص گرمای اون قسمت را تامین میکنن .

به محض ورود سلام و احوالپرسی شروع شد و متوجه شدم کسی که باهاش حرف میزنم مدیر برگرویل هست . جوان و خوش مشرب . فضای داخل مرتب چیده شده و خبری از تجملات رایج نیست . آشپزخونه باز و مراحل طبخ و آماده شدن غذا ، در دید مشتری است و این از نقاط قوت این فست فوده .

بعد از نشستن سراغ منو میرم . منوی برگرویل جالبه چون فقط برگر داره و از این نظر برگرویل را میشه یه خانه برگر دونست نه فقط فست فود. منو شامل ۱۳ نوع برگر هست با سالاد و نوشیدنی .
اسامی برگرها مثل همه جا مختلف و شاید ابداعی باشه . برگر ، چیلی برگر، هافد پوند چیز برگر و…
من بعد از مشورت با اقای جریان (مدیر برگرویل) ، گرین چیزبرگر سفارش دادم با سیب زمینی و ماءالشعیر . گرین چیزبرگر اینطور که از مشخصاتش پیداست از گوشت راسته ، پنیر پستو ، ریحان، کاهو فرانسوی ، گوجه ، زیتون و امریکن سس تهیه میشه . ترکیباتش کاملا آب از لب و لوچه راه میندازه ولی هنوز نمیتونم قضاوت کنم چون در نگاه اول همه برگرها ، خوشمزه هستن . این گرین چیزبرگر متقاضی زیاد داره و فعلا تنها چیزی که امیدوارم میکنه همینه و شمارش معکوش برای اومدنش رو میز شروع میشه .

این مطلب در سایت “BaElm” منتشر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *