معماری
خانه / خودرو و خودران / ظهور شاسی‌بلند مفهومی و پرچم‌دار لکسس LF-1

ظهور شاسی‌بلند مفهومی و پرچم‌دار لکسس LF-1

لکسس از شاسی‌بلند مفهومی و پرچم‌دار خود با نام LF-1 در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ رونمایی خواهد کرد. برای اولین بار تیزری از این خودرو توسط کمپانی منتشر شده است.


تا به اینجا می‌دانیم که LF-1 در استودیوی طراحی کالتی در کالیفرنیای جنوبی طراحی شده و انتظار می‌رود زبان طراحی فعلی لکسس را یک پله بالاتر ببرد. این برند ژاپنی شاسی‌بلند جدید خود را به عنوان کراس اووری بدون محدودیت‌ها توصیف کرده است.


لکسس در کنفرانس خبری کوتاه خود درباره LF-1 گفته است:

لکسس از کانسپت جدید و برجسته‌ای رونمایی خواهد کرد که نشان دهنده ژانری جدید در بخش خودروهای کراس اوور لوکس است. لکسس LF-1 که توسط استودیوی طراحی کالتی در کالیفرنیای جنوبی خلق شده یک کراس اوور پرچم‌دار بدون محدودیت است که مرزهای لوکس بودن را بازتعریف می‌کند.

خب به نظر می‌رسد لکسس در حال آماده شدن برای حضور پررنگ‌تر در بازار شاسی بلندهای لوکس بوده و این تصویر تیزری نشان دهنده خط سقف خمیده‌ای است که بدین ترتیب احتمال می‌رود LF-1 یک شاسی‌بلند کوپه‌ی بزرگ باشد.

همه‌چیز درباره این شاسی‌بلند مفهومی با آغاز به کار نمایشگاه خودروی دیترویت در ژانویه سال ۲۰۱۸ مشخص خواهد شد. پس برای اطلاع از جزئیات جدیدترین محصول لکسس و البته جدیدترین خودروهای روز دنیا با ما همراه باشید…

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *