معماری
خانه / خودرو و خودران / آیا استوک قدم بعدی لامبورگینی برای شوکه کردن ماست؟!

آیا استوک قدم بعدی لامبورگینی برای شوکه کردن ماست؟!

مدت زیادی بود که در انتظار شاسی‌بلند استثنایی لامبورگینی بودیم و سرانجام چند روز پیش محصول زیبا و توانایی ایتالیایی‌ها معرفی رسمی شد.


البته ساخت و تحویل اولین نمونه‌ها به مشتریان کمی طول می‌کشد و به احتمال زیاد در آینده نسخه‌های جدیدی از اوروس ساخته خواهد شد؛ اما سؤال اصلی این است که قدم و محصول بعدی لامبورگینی چیست؟

شاید این خودرو به زودی تولید نشود و یا اینکه اصلاً تولید نشود! اما اگر لامبورگینی آماده عرضه محصول جدیدی شود، احتمالاً مدل استوک می‌تواند یکی از نامزدهای تولید باشد.


استوک برای اولین بار در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۰۸ و به فرم مفهومی رونمایی شد یعنی چهار و نیم سال پیش از آنکه شاهد معرفی اوروس کانسپت در پکن باشیم. این خودرو که به فرم یک سدان چهار درب است به خاطر تولید شاسی‌بلند اوروس پشت در ماند زیرا تقاضا برای شاسی‌بلند افزایش یافته و از سوی دیگر شاهد کم شدن علاقه نسبت به سدان های مرسوم هستیم.


اما اگرچه اوروس اولویت مهم‌تری نسبت به استوک بود اما این سدان هنوز هم می‌تواند تولید شود. البته درصد این کار خیلی بالا نیست. اگر اوروس برای لامبورگینی همانند کاین برای پورشه شود، استوک هم می‌تواند همانند یک پانامرا عمل کند. البته عرضه دو محصول پورشه با فاصله زمانی ۷ ساله صورت گرفت.


اگر استوک چراغ سبز تولید را دریافت کند طراحی آن‌ها احتمالاً نیازمند به‌روزرسانی کوچکی خواهد بود. به هر حال ۱۰ سال از معرفی نمونه کانسپت استوک گذشته و طراحی این خودرو قبل از تولید می‌تواند دست‌خوش تغییر شود. خب با توجه به این تفاسیر هنرمندی به نام کلبر سیلوا رندرهایی از نمونه تولیدی استوک را طراحی کرده است. البته در کل انتظار نداریم این خودرو را به این زودی‌ها در خیابان ببینیم.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *