معماری
خانه / خودرو و خودران / رایکونن: هنوز تشنه مسابقه‌دادن هستم

رایکونن: هنوز تشنه مسابقه‌دادن هستم

کیمی رایکونن، مرد یخی فرمول یک فکر می‌کند هنوز تشنه‌ی برد در فرمول یک است. او در حال آماده شدن برای آغاز شانزدهمین فصل فرمول یک خود است.

این راننده‌ی فنلاندی از گرندپری ۲۰۱۳ استرالیا تاکنون، موفق به برنده شدن هیچ گرندپری نشده. او امسال با ۲۰۵ امتیاز، بهترین فصل چند سال اخیر خود را سپری کرد.

رایکونن که در پایان فصل ۲۰۱۸ به پایان قرارداد خود با فراری می‌رسد، در فصل پیش رو در کنار سباستین فتل در اسب سرخ شماره ۷ مسابقه خواهد داد. اسب سرخی که انتظار می‌رود همچون این فصل، بسیار رقابتی باشد و دومین سال موفق خود را سپری کند.

به‌تازگی کیمی رایکونن در یک برنامه تلویزیونی شبکه‌ی موتوراسپورت گفت:

اگر تشنه‌ی برد نبودم، برای فصل بعد اینجا نبودم و در فرمول یک نمی‌ماندم. من از مسابقه دادن لذت می‌برم. از این‌که بگویم این تنها دلیل من برای ماندن در فرمول یک است خجالت نمی‌کشم. من می‌خواهم تا زمانی که اشتیاق دارم در فرمول یک باشم. پس این تنها دلیل است که تا زمانی که هستم بهترین عملکرد خود را ارائه دهم.

رایکونن گفت استارت سریع فراری در فصل بعد، برای رقابت با مرسدسی که از سال ۲۰۱۴ تاکنون حاکم فرمول یک است ضروری است. او افزود:

ما این فصل را کمی آرام شروع کردیم. ما لحظات خوبی داشتیم، اما اگر کل فصل را در نظر بگیرید، بسیار دورتر ازآنچه می‌خواستیم بودیم.

ما فقط باید در مسابقه‌ی اول همه کارها را درست انجام دهیم. ما سریع هستیم، اما تمام عوامل باید درست باشند تا بتوانیم این سرعت را پیاده کنیم. اگر تیمی همه‌چیز را درست انجام ندهد، امتیازات زیادی از دست می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *