معماری
خانه / خودرو و خودران / الهام گرفتن نسل جدید سوبارو WRX از کانسپت ویزیو

الهام گرفتن نسل جدید سوبارو WRX از کانسپت ویزیو

سوبارو می‌گوید نسل بعدی خودروی محبوب WRX از عناصر طراحی مشابه کانسپت ویزیو پرفورمنس که چند ماه پیش معرفی شده سود خواهد برد.


مدیر طراحی سوبارو مامورو ایشی در مصاحبه با اتوکار گفته که بازخورد مثبتی که از کانسپت ویزیو به دست آمده این خودروساز را به بهره‌گیری از شاخصه‌های آن در نسل بعدی WRX تشویق کرده است.


او می‌گوید:

چنین خودرویی بازخوردهای مثبتی از خود کمپانی و مشتریان دریافت کرده است. چیزی که می‌دانیم این است که سبک زندگی مشتریان ما در حال تغییر بوده و ما باید به آن پاسخ دهیم. پاسخ ما این است که باید با این کانسپت راه صحیح را بپیماییم.


ایشی ادامه می‌دهد:

برای مثال ما می‌دانیم که تکنولوژی خودران و ارتباط در حال گسترش بوده و این برای بسیاری از مشتریان فوق‌العاده بوده اما فکر نمی‌کنیم که این را همه بخواهند. برای برخی افراد لذت رانندگی هنوز هم مهم بوده و ما این موضوع را بررسی می‌کنیم.


بنا به گفته ایشی، مشتریان می‌توانند انتظار استفاده از فرم بدنه، قوس‌های برجسته و ورودی کاپوت کانسپت ویزیو در نسل بعدی WRX را داشته باشند.

سوبارو تلاش دارد نسل بعدی WRX را در سال ۲۰۲۰ معرفی کند و این خودرو را با استفاده از پلتفرم جهانی سوبارو بسازد. موضوع جالب اینکه ایشی گفته این برند از نظر قوای محرکه بکار رفته در WRX انعطاف خواهد داشت بدین ترتیب امکان استفاده از پیشرانه‌ای غیر از نمونه بوکسری نیز در این سدان وجود دارد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *