معماری
خانه / خودرو و خودران / معرفی خودروهایی با بیشترین جستجو در انگلستان!

معرفی خودروهایی با بیشترین جستجو در انگلستان!

بزرگ‌ترین بازار آنلاین بریتانیا که خدمات خریدوفروش خودروهای جدید و کارکرده را ارائه می‌کند از ۱۰ خودرویی که بیشترین سرچ و جست‌وجو را در سال ۲۰۱۷ داشته‌اند پرده‌برداری کرد.


AutoTrader می‌گوید در رتبه یک این لیست ب‌ام‌و سری ۳ جای دارد که نسخه‌های دیزلی آن بیشترین توجه افراد را به خود جلب کرده‌اند. در رتبه‌های بعدی بیشترین جست‌وجوها فولکس‌واگن گلف و مرسدس بنز C کلاس قرار گرفته‌اند.


فورد فوکوس در مقام چهارم قرار داشته و رتبه‌های پنجم و ششم نیز به ترتیب به محصولات ب‌ام‌و یعنی سری ۱ و سری ۵ تعلق گرفته‌اند. این بار محصول دیگری از فورد با نام فیستا در رتبه هفتم قرار گرفته و پس از آن نیز خودروهای آئودی A3، مرسدس بنز E کلاس و اوپل آسترا تکمیل کننده لیست ۱۰ خودرو با بیشترین سرچ در سال ۲۰۱۷ بوده‌اند.


در بخش خودروهای دیزلی بیشترین توجه معطوف خودروهای ب‌ام‌و سری ۳، فولکس‌واگن گلف و ب‌ام‌و سری ۵ بوده درحالی‌که فولکس‌واگن گلف، ب‌ام‌و سری ۳ و فورد فوکوس بالاترین رتبه‌ها در بحث جست‌وجوی خودروهای بنزینی را از آنِ خود کرده‌اند.


اما از نظر قوای محرکه هیبریدی این تویوتا است که با مدل‌های آوریس و پریوس دو رتبه اول را در اختیار گرفته و پس از آن نیز مرسدس بنز E کلاس در رتبه سوم قرار گرفته است؛ اما بیشترین جست‌وجوی خودروهای الکتریکی به نیسان لیف تعلق می‌گیرد که بیشتر از ب‌ام‌و i3 و مرسدس بنز B کلاس توجهات را به خود جلب کرده است.

آزمایش کننده‌ی جاده‌ای AutoTrader می‌گوید:

این نتایج نشان می‌دهند که خریداران بریتانیایی به خریدهای خود بسیار اهمیت می‌دهند و خودروسازان لوکس نیز حضور بسیار پر رنگی در این لیست نشان می‌دهند.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *