معماری
خانه / خودرو و خودران / جولان لامبو گالاردوی هزار اسبی در قلمروی هایپرکارها!

جولان لامبو گالاردوی هزار اسبی در قلمروی هایپرکارها!

به جای خرید پوشش‌های بدنه معمول، کیت‌های بدنه و رینگ‌ها، مالک تگزاسی این لامبورگینی گالاردو روش خوبی را در پیش گرفته است.


تیونر این خودرو دو توربوشارژر را در پیشرانه ۱۰ سیلندر تنفس طبیعی گالاردو جای داده و همچنین برخی قطعات دیگر همچون ECU ساخت JRR MoTec را در آن بکار برده تا نتیجه کار افزایش قابل توجه قدرت خروجی باشد.


بنا به گفته تیونر این خودرو یعنی Underground Racing، گالاردو ۲۰۰۴ مورد بحث که دارای ارتقاهای مرحله سوم بوده هم‌اکنون قدرت قابل توجه ۱۰۰۰ اسب بخاری با بنزین اکتان ۹۳ داشته اما زمانی که از سوخت مسابقه‌ای استفاده شود قدرت پیشرانه ۲۵۰ اسب بخار بیشتر خواهد بود.


این تغییرات برای لامبورگینی گالاردو ۲۰۰۴-۲۰۰۸ هزینه ۸۹ هزار دلاری داشته درحالی‌که برای مدل‌های LP640-4 مدل ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ باید هزینه ۹۴ هزار دلاری پرداخت که اساساً بیشتر از بهای یک گالاردوی کارکرده است.


به یاد داشته باشید که این کیت قدرتمندترین بسته ارائه شده توسط تیونر نیست زیرا آن‌ها نسخه مسابقه‌ای با قدرت ۱۰۵۰ اسبی (بنزین اکتان ۹۳) و ۱۵۰۰ اسبی (سوخت مسابقه‌ای) را نیز ارائه می‌کنند که بهای ۱۰۹ هزار دلاری دارد. همچنین بسته تیون مرحله ۲ که هنوز بهای مشخصی ندارد با سوخت مسابقه‌ای باعث خارج شدن قدرت ۱۷۵۰ اسب بخاری از دل پیشرانه گالاردو می‌شود.


نهایتاً افرادی که خواهان حد نهایی تکنیک‌های این تیونر هستند باید سیستم توربو ورژن X را سفارش دهند که منجر به ایجاد قدرت بیش از ۲ هزار اسب بخاری با سوخت مسابقه‌ای می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *