معماری
خانه / خودرو و خودران / اوضاع کاملاً بر وفق مراد استون مارتین است!

اوضاع کاملاً بر وفق مراد استون مارتین است!

اوضاع استون مارتین بهتر و بهتر می‌شود…

2018-aston-martin-vantage
استون مارتین هر لحظه بهتر از لحظه قبلی می‌شود به گونه‌ای که اخیراً اعلام کرد فروش خود در سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.


این خودروساز در سال گذشته توانست ۵۱۱۷ دستگاه خودرو به فروش برساند که افزایش ۵۸ درصدی را نشان می‌دهد. استون مارتین انتظار دارد تخمین ۸۴۰ میلیون پوندی سود خود از فروش را نیز بشکند.

آستون مارتین DB11-V8
بنا به خبری که ماه پیش منتشر شد بیشترین سهام استون مارتین توسط سهامداران ایتالیایی و کویتی خریداری شده است. ارزش این خودروساز بریتانیایی بین ۲ تا ۳ میلیارد پوند تخمین زده شده است.
در حال حاضر هلدینگ سرمایه‌گذاری ایتالیایی ۳۷٫۵ درصد سهام استون مارتین را در اختیار داشته و سرمایه‌گذاران کویتی نیز ۵۴٫۵ درصد این اسپورت‌ساز خوش‌نام را در اختیار دارند. همچنین کمپانی مادر مرسدس یعنی دایملر نیز ۵ درصد سهام استون مارتین را مال خود کرده است.

اندی پالمر
مدیرعامل استون مارتین اندی پالمر می‌گوید:

ما به عملکرد بهتر از انتظارات هم در بحث مالی و هم در بحث دستیابی به اهداف DB11 و خودروهای ویژه ادامه می‌دهیم.

پالمر در سال ۲۰۱۴ سکان هدایت استون مارتین را به دست گرفت و برنامه بلندمدتی برای بازگرداندن موفقیت به این شرکت را ارائه داد. استون مارتین با رهبری پالمر مدل‌های DB11، ونتیج جدید و هایپرکار والکری را معرفی کرده است. مدیر اسبق نیسان همچنین به سوددهی دوباره این کمپانی که برای اولین بار از سال ۲۰۱۰ تاکنون اتفاق افتاد کمک کرده است.

پالمر تنها نام قابل‌اعتنایی نیست که در سال‌های اخیر به استون مارتین پیوسته است. متخصصان قوای محرکه شامل Max Szwaj و Joerg Ross نیز اخیراً از مزراتی به این کمپانی پیوسته‌اند. Matt Becker یکی از نوابغ مشغول در لوتوس نیز اواخر سال ۲۰۱۴ به استون مارتین پیوست. سال پیش هم راننده تست مک لارن Chris Goodwin که سابقه زیادی در این شرکت داشت به تیم پالمر ملحق شد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *