معماری
خانه / خودرو و خودران / فرمول 1 به نوربرگ رینگ بازمی‌گردد؟

فرمول 1 به نوربرگ رینگ بازمی‌گردد؟

پیست‌های زیادی در تقویم فرمول ۱ وجود داشته و سپس حذف شده‌اند اما سال آینده می‌توانیم شاهد یک اتفاق بسیار ویژه باشیم! بازگشت این رشته محبوب موتور اسپورت به پیست نوربرگ رینگ.


پیست مشهور نوربرگ رینگ از سال ۱۹۷۶ تاکنون میزبان فرمول ۱ بوده است.

آن‌هایی که وضعیت گرند پری آلمان را دنبال می‌کنند قطعاً در جریان هستند که این مسابقات سال‌های سال در پیست‌های هاکنهایم و نوربرگ رینگ برگزار می‌شده‌اند؛ اما خب در سال‌های اخیر نوربرگ رینگ وضعیت مالی خوبی نداشته است.


درحالی‌که پیست هاکنهایم به پایان همکاری خود با فرمول ۱ رسیده و آخرین مسابقات در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ برگزار شده، گرندپری هایی که قرار بود در نوربرگ رینگ برگزار شوند به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ لغو شدند. آخرین باری که فرمول ۱ روی جهنم سبز را به خود دید سال ۲۰۱۳ بود.


البته هاکنهایم امسال میزبان فرمول ۱ خواهد بود؛ و حالا هم که نوربرگ رینگ مدیریت جدیدی دارد، گفت‌وگوها برای برگزاری دوباره فرمول ۱ در این پیست کلید خورده و احتمال نتیجه دادن آن در سال آینده وجود دارد.


مدیرعامل جدید نوربرگ رینگ آقای میرکو مارک فورت در مصاحبه با موتور اسپورت گفته است:

ما واقعاً از بازگشت فرمول ۱ به نوربرگ رینگ در سال ۲۰۱۹ استقبال می‌کنیم. اگر ما شرایط اقتصادی منطقی را در نظر بگیریم این امر ممکن خواهد شد. ما این را تأیید می‌کنیم که گفت‌وگوهایی با مالک فرمول ۱ یعنی لیبرتی مدیا وجود داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *