معماری
خانه / خودرو و خودران / فروش مک لارن در سال 2017 رکورد زد!

فروش مک لارن در سال 2017 رکورد زد!

همان‌گونه که قبلاً درباره استون مارتین گفته شد، مک لارن نیز روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد زیرا اعلام کرده سال ۲۰۱۷ بهترین سال تاریخ این کمپانی بریتانیایی بوده زیرا توانسته ۳۳۴۰ دستگاه خودرو بفروشد که حدود دوسوم آن‌ها از خانواده اسپورت پایه بوده‌اند.

مک لارن
اگر بخواهیم وارد جزئیات شویم باید گفت مدل‌های سری اسپورت در سال ۲۰۱۷ فروش ۲۱۱۹ دستگاهی داشته درحالی‌که ۱۲۲۱ دستگاه نیز از سری خانواده سوپر بوده است. این عملکرد در حالی بوده که تحویل مدل ۷۲۰S از نیمه دوم سال شروع شده است.

مک لارن
دو خودروی ۵۷۰S اسپایدر و ۷۲۰S کلیدی‌ترین مدل‌هایی بوده‌اند که در سال ۲۰۱۷ به سبد محصولات مک لارن اضافه شده‌اند؛ اما پیش‌فروش مدل تولید محدود سنا و هایپر جی تی BP23 در آمار فروش سال قبل این خودروساز محسوب نشده‌اند.

مک لارن
مدیر اجرایی مک لارن آقای مایک فلوویت در بیانیه‌ای گفته که این برند به رشد خود ادامه خواهد داد.
او می‌گوید:

تقاضا برای محصولات ما در سال ۲۰۱۷ بالا بوده است و علاقه ویژه‌ای به آن‌ها در بزرگ‌ترین بازارمان یعنی آمریکای شمالی وجود داشته است. بخش اعظم فروش ما را خانواده سری اسپورت تشکیل می‌دهد به گونه‌ای مشتریان جدید زیادی جذب این خودروها شده‌اند.


فلوویت در خاتمه تصریح می‌کند:

با پیش‌فروش فراوانی که داشتیم انتظار می‌رود حدود نیمی از فروش سال ۲۰۱۸ ما را مدل‌های سری سوپر تشکیل دهند. به همین منوال مدل‌های سری اولتیمت نیز فراتر از انتظارات عمل خواهند کرد. پیش‌فروش هر دو خودروی جدید مک لارن سنا و BP23 تکمیل شده است.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *