معماری
خانه / خودرو و خودران / اورا، برند الکتریکی جدید گریت وال در چین

اورا، برند الکتریکی جدید گریت وال در چین

خودروساز چینی گریت وال در حال ورود به دنیای خودروهایی با انرژی جدید (NEVs) بوده و به همین منظور برند الکتریکی جدیدی را در وطن خود معرفی کرده است.

Great-Wall-Ora
این برند جدید که اورا Ora نام گرفته برای اولین بار در نمایشگاه خودروی پکن معرفی خواهد شد و اولین محصول آن نیز iQ5 خواهد بود.

همان‌گونه که در تصاویر دیده می‌شود اورا iQ5 یک شاسی‌بلند 5 درب با صندوق عقبی لیفت بک مانند می‌باشد. طراحی خودرو برای بازار کنونی چندان جذاب نبوده و در نمونه مشاهده شده می‌توان ترکیب رنگ سفید با عناصر مشکی از جمله رکاب‌های جانبی و بخش پایینی سپر جلو را تشخیص داد.

Great-Wall-Ora
متأسفانه هنوز تصاویری از کابین iQ5 منتشر نشده اما احتمالاً ما را انگشت به دهان نخواهد کرد.

منابع محلی گزارش داده‌اند که اورا iQ5 دارای طول/عرض/ارتفاع به ترتیب 4445/1735/1567 میلی‌متری بوده و فاصله بین دو محور آن نیز 2615 میلی‌متر اعلام شده است. موضوع جالب اینکه ظاهراً وزن iQ5 تنها 1395 کیلوگرم خواهد بود.

Great-Wall-Ora
نیروبخش شاسی‌بلند جدید چینی‌ها یک پیشرانه الکتریکی تنها با قدرت 160 اسب بخار بوده که برای رساندن این خودرو به حداکثر سرعت 150 کیلومتر در ساعت کفایت می‌کند. هنوز اطلاعاتی درباره محدوده حرکتی و مجموعه باتری iQ5 منتشر نشده است.

هنوز مشخص نیست که آیا مدل دیده شده در تصاویر نمونه‌ای آماده تولید است یا خیر اما قطعاً در نمایشگاه پکن اطلاعات بیشتری از آن را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *