معماری
خانه / خودرو و خودران / کیت بدنه باابهت تاپ کار برای لامبورگینی اوروس

کیت بدنه باابهت تاپ کار برای لامبورگینی اوروس

اینکه تیونرهای زبردست تاکنون نتوانسته بودند لامبورگینی اوروس را برای پروژه‌های خود انتخاب کنند تنها به مسئله زمان مربوط می‌شد اما هم‌اکنون تاپ کار دیزاین از جمله نخستین تیونرهایی است که پروژه خود را کلید زده است.

لامبورگینی اوروس
شاید با خود بگویید اوروس به‌صورت دست‌نخورده نیز خودرویی گیرا و باابهت است مخصوصاً اگر نظرتان روی طراحی باشد. بنا به گفته لامبورگینی، نسبت سوپرکار مانند 2 به 3 بدنه و 1 به 3 پنجره‌ها به برجسته نشان دادن اوروس درست همانند آونتادور و اوراکان کمک می‌کند.

لامبورگینی اوروس
البته اگر شما خودرویی سفارشی‌تر و خشن‌تر بخواهید یک کیت بدنه خاص می‌تواند نظرتان را به خود جلب نماید.

لامبورگینی اوروس
بنا به گفته تاپ کار که تیونری روسیه‌ای می‌باشد این تصاویر تنها اسکچ های طراحی ابتدایی از کیت بدنه موردنظر برای لامبورگینی اوروس بوده اما با این وجود تغییرات قابل‌توجهی را می‌توان در اطراف بدنه مشاهده نمود.

لامبورگینی اوروس
برای آغاز باید گفت نمای جلو دارای اسپویلری گیرا با سپری ضخیم‌تر است. همچنین کاپوت نیز پذیرای تغییراتی شده و رینگ‌ها هم بزرگ‌تر هستند. رکاب‌های جانبی نیز طراحی متفاوتی داشته و اسپویلر عقب نیز اصلاح شده است. دیفیوزر عقب بزرگ‌تر توسط دو دست خروجی اگزوز متفاوت در بر گرفته شده و ورودی‌های هوای چندگانه‌ای را می‌توان اطراف آن‌ها دید که بنا به مشاهدات از فیبر کربن ساخته شده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *