معماری
خانه / خودرو و خودران / اشکودا ویژن X کانسپت، پیش‌نمایش کراس‌اووری شهری

اشکودا ویژن X کانسپت، پیش‌نمایش کراس‌اووری شهری

اشکودا قول داده نسخه به‌روز شده از فابیا هاچبک را در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 به نمایش بگذارد؛ اما این خودرو تنها محصولی نخواهد بود که امسال در یکی از مهم‌ترین رویدادهای خودرویی اروپا حضور می‌یابد.


اشکودا علاوه بر فابیای به‌روز شده از کانسپت ویژن X نیز رونمایی خواهد کرد. این خودرو پیش‌نمایشی از یک کراس اوور شهری با قوای محرکه هیبریدی خواهد بود.

اگرچه ویژن X یک خودروی نمایشی خواهد بود راه اشکودا برای تولید سومین کراس اوور خود را هموار خواهد کرد. کراس اوور جدید این کمپانی در جایگاهی پایین‌تر از کاروک کامپکت که جایگزین یتی شده و همچنین پایین‌تر از کودیاک قرار خواهد گرفت. همان‌گونه که می‌دانید پلتفرم کودیاک با فولکس‌واگن تیگوان و سئات آتکا مشترک است.


کانسپت یاد شده همچنین باعث گسترش محصولات الکتریکی شده این برند نیز خواهد شد. اشکودا می‌خواهد یک‌چهارم از میزان فروش خود تا سال 2025 را محصولات پلاگین هیبریدی و کاملاً الکتریکی تشکیل دهد.

ویژن X که نمایشی از زبان طراحی جدید خودروساز اهل جمهوری چک خواهد داشت ابعاد خودرویی جمع‌وجور را خواهد داشت که برای سبک زندگی شهری و فعال ایده آل است. خودروی مورد بحث دارای رنگ سبز روشن با سقف خاکستری رنگ، پانل شیشه‌ای پانورامیک، رینگ‌های 20 اینچی و رکاب‌های جانبی گیرا خواهد بود. فضای کابین نیز در تسلط یک صفحه‌نمایش ایستا خواهد بود.

همان‌گونه که در تیزرها دیده می‌شود با خودرویی تیز روبرو خواهیم بود؛ اما برای مشاهده کامل این خودرو تنها چند روز منتظر خواهیم ماند.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *