معماری
خانه / خودرو و خودران / کانسپت میتسوبیشی دلیکا وارد خط تولید می‌شود

کانسپت میتسوبیشی دلیکا وارد خط تولید می‌شود

میتسوبیشی چند سالی است که مشغول توسعه محصول جدید دلیکا بوده و اخیراً نیز پیش‌نمایش آن را با کانسپت های Xpander و دلیکا انجام داده است. هم‌اکنون عکاسان صنعتی همچون همیشه توانسته‌اند تصاویری جاسوسی از نسخه پیش‌تولیدی این خودرو را تهیه کنند.


علیرغم پوشش استتاری سنگین این خودرو واضح است که دلیکای تولیدی کاملاً مشابه کانسپت سال پیش خود خواهد بود. مهم‌ترین موضوع اینکه دلیکای تولیدی دارای چراغ‌های جلوی جدا و البته اورنگ‌های کوتاه جلو و عقب خواهد بود.


ظاهراً میتسوبیشی در تلاش است فضای کابین دلیکا را به بیشترین حد خود برساند به همین دلیل شاهد سقف کشیده‌تری هستیم که ارتفاع آن بالاست. دلیکای جدید به‌طور راحت 7 نفر را در خود جای خواهد داد و به لطف شیشه‌های جانبی بزرگ کاملاً فراخ و دل‌باز احساس خواهد شد. جتی شیشه کوچک جانبی بین ستون‌های A و آینه‌های جانبی وجود دارد.


نمای عقب در مقایسه با نمای جلو تمایز بیشتری با مدل مفهومی خواهد داشت. بجای استفاده از چراغ‌هایی که به ستون D کشیده شده‌اند، نسخه تولیدی ظاهراً دارای چراغ‌های کوچک‌تری خواهد بود.


جدای از اصلاحات صورت گرفته در بحث طراحی ظاهری، منابع آگاه گفته‌اند دلیکا دارای همان پلتفرم میتسوبیشی اوت لندر خواهد بود و البته سیستم کنترل تمام چرخ‌های این برند نیز به‌صورت استاندارد در خودروی مورد بحث وجود خواهد داشت. نیروبخش این خودرو نیز پیشرانه توربودیزل 2.2 لیتری با قدرت حدود 170 اسب بخار خواهد بود.


نسل جدید میتسوبیشی دلیکا اواخر سال جاری به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *