معماری
خانه / خودرو و خودران / آپشن‌های شخصی‌سازی MSO برای محصولات سری اسپورت مک‌لارن

آپشن‌های شخصی‌سازی MSO برای محصولات سری اسپورت مک‌لارن

مشتریان محصولات سری اسپورت مک لارن هم‌اکنون می‌توانند از آپشن های شخصی‌سازی بخش MSO همچون پکیج مشکی جدید، اگزوز سوپر اسپورت تیتانیومی و… بهره‌مند شوند.


طیف کامل آپشن های جدید MSO شامل عناصر مشکی بدنه، پوشش‌های فیبر کربنی با برند مک لارن و کلید استارت پیشرانه نارنجی یا مشکی می‌باشد. سیستم اگزوز یاد شده نیز برای مدل‌های 570S کوپه، 570GT و 570S اسپایدر در دسترس بوده و 5 کیلوگرم سبک‌تر از سیستم اگزوز استاندارد می‌باشد.


آپشن اگزوز تیتانیومی جدید MSO ارائه دهنده صدایی واضح‌تر و خشن‌تر بوده و 5 دسی‌بل بیشتر از اگزوز مدل‌های سری اسپورت استاندارد می‌باشد. این سیستم جدید قیمت 4750 پوندی دارد.


پکیج مشکی نیز باعث می‌شود قطعات خاکستری پالادیوم استاندارد با نسخه‌های مشکی جایگزین شوند. این پکیج پوشش دهنده اسپلیتر جلو، تیغه‌های آئرودینامیکی، رکاب‌های جانبی، ورودی‌های هوا، عناصر درب‌ها، دیفیوزر عقب، اسپویلر و سپر عقب می باشد.


نهایتاً به پوشش‌های فیبر کربنی با برند مک لارن می‌رسید که ظاهر ساتین را برای نسخه‌های 540C، 570S کوپه، 570GT و 570S اسپایدر به ارمغان می‌آورد.


مدیر MSO می‌گوید:

این بخش با آپشن های خاص خود به مالکان مک لارن اجازه می‌دهد با استفاده از قطعات گوناگون سفارشی خودروی خود را شخصی‌سازی بکنند. این قطعات و سیستم اگزوز جدید انتخاب فوق‌العاده و فرصتی مناسب برای مشتریان است تا مک لارن خاص خود را بسازند.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *