معماری
خانه / خودرو و خودران / رنو کوئید آیرون من و کاپیتان آمریکا در هند!

رنو کوئید آیرون من و کاپیتان آمریکا در هند!

زمانی که محبوبیت یک فیلم جهانی شود قهرمانان آن نیز به سمبل‌های بین‌المللی تبدیل خواهند شد. بازوهای تبلیغاتی غرب از جمله یعنی هالیوود عمدتاً اقدام به معرفی این شخصیت‌ها در کشورهای مختلف می‌کنند و خب در خلال این فعالیت‌ها همکاری‌هایی نیز صورت می‌گیرد. مثال بارز این جهانی‌سازی دو کراس اوور جدید رنو کوئید با تِم آونجرها هستند. یکی از این مدل‌ها در نسخه آیرون من تولید شده درحالی‌که دیگری روح کاپیتان آمریکا را با خود حمل می‌کند.


کراس اوور کامپکت آیرون من دارای ظاهر قرمز و طلایی ویژه این شخصیت است. عناصر طلایی‌رنگ این خودرو هماهنگی مناسبی با رنگ قرمز بدنه دارد. گرافیک بدنه این نسخه از کوئید نیز نشان دهنده شخصیت این فیلم است.


کوئید کاپیتان آمریکا نیز خودرویی سفید با عناصر رنگی قرمز و آبی است. نوشته ابر سرباز در بخش پایینی درب‌های عقب به چشم می‌خورد. گرافیک بکار رفته روی این خودرو بسیار آمریکایی جلوه می‌کند! همچنین ستاره‌های زیادی روی بدنه کار شده و روی کاپوت نیز نشان نقش بسته روی سپر کاپیتان آمریکا وجود دارد.


به نظر می‌رسد سطح تغییرات اعمال شده در کابین کمتر هستند. این کوئیدهای ابرقهرمان تنها با پیشرانه 1 لیتری بنزینی که قدرت 67 اسبی دارد عرضه شده‌اند. خودروهای منحصربه‌فرد یاد شده به‌صورت استاندارد از گیربکس دستی بهره می‌برد اما با پرداخت بهای بیشتر می‌توان گیربکس اتوماتیک را نیز سفارش داد.

همکاری استودیوهای فیلم‌سازی و خودروسازان در سال 2018 نادر نیست. نیسان نیز محصولاتی را با الهام از فیلم جنگ ستارگان معرفی کرده است. شورولت نیز با ترانسفورمز همکاری کرده درحالی‌که فیات-کرایسلر همکاری نزدیکی با عوامل فیلم سریع و خشن دارد. به نظر می‌رسد همکاری رنو با آونجرز نیز در این لحظه طبیعی است.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *