معماری
خانه / خودرو و خودران / رودستر Zerouno، گرامیداشت 50 سالگی ایتال دیزاین

رودستر Zerouno، گرامیداشت 50 سالگی ایتال دیزاین

تنها چند ماه پس از معرفی کوپه 1.6 میلیون دلاری ایتال دیزاین Zerouno تنها نمونه‌های آن به فروش رفت. این سوپرکار فیبر کربنی که از پیشرانه 10 سیلندر 5.2 لیتری آئودی با قدرت 610 اسب بخار و گشتاور 560 نیوتون متر استفاده می‌کند قادر است ظرف مدت 3.2 ثانیه از سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت 330 کیلومتر در ساعت را ثبت نماید.


اما اگر نتوانسته‌اید نسخه کوپه این سوپرکار ایتالیایی را بخرید نگران نباشید زیرا ایتال دیزاین تیزری از نسخه بدون سقف آن را نیز منتشر کرده است. Zerouno کانورتیبل که در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی خواهد شد تقریباً دارای تمامی عناصر طراحی مدل کوپه و پرفورمنسی مشابه خواهد بود.

در تصویر منتشر شده ما سایه‌ای از سوپرکار یاد شده و عناصر طراحی یکسان با مدل کوپه را می‌بینیم. همچنین انتظار داریم این خودرو به تیراژ بسیار محدود ساخته شود. تنها 5 نمونه از برادر کوپه تولید شده بنابراین انتظار داریم مدل رودستر نیز چنین سقف تولیدی داشته باشد.

ایتال دیزاین علاوه بر معرفی نسخه روباز Zerouno در ژنو سالگرد 50 سالگی خود را نیز جشن خواهد گرفت. دیگر برنامه این کمپانی برای گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس خود برگزاری مسابقه حمل‌ونقل آینده در شهرها خواهد بود. این مسابقه که از دیروز آغاز شده از طراحان جوان 18 تا 35 ساله می‌خواهد تا مفهوم حمل‌ونقل آینده را با در نظر گرفتن فلسفه خاص ایتال دیزاین خلق کنند. برندگان این مسابقه در مجموع جایزه‌ای 40 هزار یورویی دریافت خواهند کرد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *