معماری
خانه / خودرو و خودران / سه تفنگدار: معرفی ون‌های جدید سیتروئن، اوپل و پژو

سه تفنگدار: معرفی ون‌های جدید سیتروئن، اوپل و پژو

گروه خودروسازی پژو-سیتروئن اولین تصویر تیزری از ون‌های جدید سه‌گانه خود را منتشر کرد. این خودروساز که خود را پیشروی کلاس ون‌های اروپا می‌داند تیزری از مینی ون‌های جدید پژو-سیتروئن و اوپل را به همگان نشان داده است.


پژو پارتنر، سیتروئن برلینگو و اوپل کومبوی جدید از یک پلتفرم مشترک به نام EMP2 استفاده خواهند کرد. این سه مینی ون در تأسیسات ویگوی اسپانیا یا مانگوئید پرتغال پژو-سیتروئن ساخته می‌شوند. پلتفرم یاد شده که پژو به بهبود راندمان آن امیدوار است مسئول پاسخگویی به نیازهای مشتریان بوده و قادر خواهد بود طیف وسیع‌تری از قوای محرکه و تجهیزات کمک‌راننده را در خود جای دهد.

بنا به گفته پژو-سیتروئن، این ون‌های جدید دارای راضی‌کننده‌ترین ویژگی‌ها در کلاس خود خواهند بود و از نظر تجهیزات در بالاترین سطح کلاس قرار خواهند گرفت. این ون‌ها با دو طول مختلف و نسخه‌های 5 یا 7 نفره تولید خواهند شد و انتظار می‌رود بدنه آن‌ها دارای کاپوتی کوتاه، بدنه‌ای جمع‌وجور و البته طراحی مخصوص هر برند باشد.

سیتروئن برلینگو
همین ویژگی‌های خاص طراحی ظاهری هر سه برند به کابین نیز انتقال خواهد یافت. هر خودرو دارای عناصر طراحی منحصربه‌فرد پژو، سیتروئن و اوپل خواهد بود اما آپشن های ایمنی و قوای محرکه مشترکی خواهند داشت.

سیتروئن برلینگو
معاون برنامه‌ریزی و استراتژی شرکت می‌گوید:

با تولید این محصولات جدید و رقابتی ما در حال عرضه نسل جدیدی از مینی ون‌های کاربردی به مشتریان شخصی هستیم که از نظر طراحی و تجهیزات منحصربه‌فرد خواهند بود. ما با استفاده از یک پلتفرم در حال نمایش مدل‌های بسیار متمایزی هستیم که به طور فوق‌العاده‌ای خصوصیات هر برند را نشان می‌دهند.

تولید سه مینی ون مورد بحث در عرض چند هفته آینده آغاز خواهد شد و اولین نمونه‌ها نیز تا پایان سال جاری به دست مشتریان خواهند رسید.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *