معماری
خانه / خودرو و خودران / برخورد نزدیک با تسلا رودستر جدید

برخورد نزدیک با تسلا رودستر جدید

تسلا نه تنها اولین خودروسازی بوده که خودروهای الکتریکی را جذاب می‌کند بلکه اولین کمپانی از نظر طراحی زیبا نیز می‌باشد. جدیدترین نسل رودستر قول می‌دهد که میزان فروش این نوع محصول را نیز به ارقام بالا برساند.


اولین پیش‌نمایش رسمی این خودرو که اواخر سال پیش بود در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد و بنا به گفته تسلا پرشتاب‌ترین خودروی تاریخ با شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت زیر 2 ثانیه خواهد بود. ایلان ماسک همچنین گفته که رودستر جدید به سرعت بالاتر از 402 کیلومتر در ساعت خواهد رسید و محدوده حرکتی بیش از 990 کیلومتری خواهد داشت.


اگر رودستر به این رکوردها برسد قطعاً از نظر پرفورمنس یکه‌تاز خواهد بود؛ اما این خودرو از نظر طراحی چه حرف‌هایی برای گفتن دارد؟


خب همان‌گونه که در تصاویر مشاهده می‌کنید رودستر جدید نیز ظاهر کاملاً برجسته‌ای مخصوصاً در زیر نور دارد.


این نمونه به احتمال زیاد همان خودرویی است که سال پیش رونمایی شد. به همین خاطر شاهد رنگ قرمز بدنه، رینگ‌های مشکی، کالیپرهای قرمز ترمز و کابینی با چرم سفید رنگ هستیم. این خودرو از هر زاویه‌ای زیبا به نظر می‌رسد مخصوصاً از بخش عقب که دارای چراغ‌های کوچک، اسپویلر پاپ آپ و دیفیوزری چشم‌گیر می‌باشد.


هنوز مشخص نیست که آیا تسلا رودستر جدید با همین طراحی وارد خط تولید خواهد شد یا خیر اما امیدواریم این سبک طراحی تغییر زیادی نکند.

امیدواریم همین داستان در کابین برقرار نباشد! جدای از غربیلک فرمان الهام گرفته از موتور اسپورت و صفحه‌نمایش مرکزی بزرگ، ظاهر کابین این نسخه جالب نیست.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *