معماری
خانه / خودرو و خودران / قیمت‌ و مشخصات نیسان قشقایی خودران

قیمت‌ و مشخصات نیسان قشقایی خودران

هم‌اکنون می‌توان نیسان قشقایی فیس لیفت شده در بریتانیا را با سیستم پروپایلوت آپشنال سفارش داد.

نیسان قشقایی
این سیستم تنها برای تریم های تکنا و تکنا پلاس که از پیشرانه 1.6 لیتری دیزلی 130 اسبی و گیربکس اتوماتیک استفاده می‌کنند در دسترس می‌باشد. بهای این نسخه از 31275 پوند آغاز می‌شود.

نیسان قشقایی
تکنولوژی خودران نیسان را می‌توان از طریق یک دکمه مخصوص روی بخش راست فرمان درگیر کرد و سپس سیستم با کمک‌راننده می‌تواند فرمان، گاز و ترمز را کنترل کند. این سیستم خودران برای حرکت با سرعت بالا در بزرگراه‌ها طراحی شده اما در سرعت‌های پایین و ترافیک نیز کار می‌کند.

نیسان قشقایی
افرادی که خواهان نسخه دستی قشقایی با همان پیشرانه 130 اسب بخاری هستند هم‌اکنون می‌توانند پکیج کمک‌راننده را با بهای 495 پوند سفارش دهند که شامل هشدار خروج از خط، کروز کنترل هوشمند و دستیار حفظ خودرو بین خطوط می‌باشد. در واقع نیسان می‌گوید این پکیج دربردارنده اکثر ویژگی‌های پروپایلوت بوده به جز اینکه نمی‌تواند کراس اوور محبوب ژاپنی‌ها را به‌صورت کامل متوقف کرده و دوباره به حرکت درآورد.

نیسان قشقایی

نیسان قشقایی
به منظور گرامیداشت عرضه این خودرو شاهد ارائه مدل خاصی با نام قشقایی پایلوت وان ادیشن هستیم. این خودرو بر پایه تریم فول تکنا پلاس بنا شده و بهای پایه 33380 پوندی دارد.

با این مبلغ شما صاحب ویژگی‌هایی همچون رنگ سفید خاص برای بدنه یا رنگ‌های آپشنال متالیک و متالیک پریمیوم، پکیج کرومی ظاهری، گاردهای ورود پایلوت وان ادیشن و نشان‌های کابین، چرم ناپا و پدال‌های اسپورت ایکس ترونیک می‌شوید.


نیسان می‌گوید این خودرو در مقایسه با نسخه عادی تکنا پلاس ارزش افزوده 1500 پوندی را نشان می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *