معماری
خانه / خودرو و خودران / کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن، برای دلبری از چشم‌بادامی‌ها!

کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن، برای دلبری از چشم‌بادامی‌ها!

خریداران سدان های لوکس و پرفورمنس در بازار ژاپن با انتخاب‌های فراوان وطنی روبرو هستند اما شاید برخی‌ها دنبال سدان های اسپورت آمریکایی باشند و به همین دلیل است که کادیلاک نسخه سفارشی جدیدی را تنها برای این بازار تدارک دیده است.

این خودرو که ATS-V وکتور بلو ادیشن نام دارد تنها به تعداد 5 دستگاه تولید خواهد شد.

کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن
همان‌گونه که حدس زده‌اید این خودرو دارای رنگ بدنه خاص وکتور آبی بوده و از کابین مشکی و نارنجی به همراه تریم فیبر کربنی سود می‌برد. رینگ‌ها نیز تیره بوده و کالیپرهای ترمز برمبو که معمولاً با رنگ قرمز عرضه می‌شوند هم‌اکنون به رنگ طلایی تیره درآمده است.

کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن
البته ATS-V بودن به این معنی است که در سینه آن پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربو با قدرت 464 اسب بخار آرمیده و تمامی قدرت آن به چرخ‌های عقب فرستاده می‌شود. هنوز جزئیات مربوط به گیربکس در دسترس منتشر نشده اما این خودرو معمولاً با گیربکس‌های 6 سرعته دستی یا 8 سرعته اتوماتیک عرضه می‌شود.

کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن
محصول بسیار خاص کادیلاک در ژاپن بهای 10225000 ینی دارد که به عبارتی حدود 103 هزار دلار بوده و البته دو برابر قیمت 62 هزار دلاری ATS-V در خاک آمریکا محسوب می‌شود.

کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن
اگر در خارج از ژاپن زندگی می‌کنید و نمی‌توانید این نسخه سفارشی را بخرید ناراحت نباشید! اگرچه رینگ‌های تیره و کالیپرهای ترمز با رنگ طلایی تیره در دسترس نیستند اما تمامی نسخه‌های استاندارد کادیلاک ATS-V را می‌توان در هر جایی با همین رنگ وکتور آبی خریداری کرد.

کادیلاک ATS-V وکتور بلو ادیشن

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *