معماری
خانه / خودرو و خودران / رونمایی از خودروی فرمول 1 مرسدس برای فصل 2018

رونمایی از خودروی فرمول 1 مرسدس برای فصل 2018

بنا به گفته مرسدس-ای ام جی، خودروی کاملاً جدید W09 EQ پاور پلاس این تیم مزیت‌های بی‌شماری نسبت به مدل فصل قبلی داشته و انتظار می‌رود رکوردهای پیست قبلی را بهبود بخشد و به سریع‌ترین خودروی فرمول 1 تاریخ مرسدس تبدیل شود.


این خودروی جدید نام EQ پاور پلاس را دارد که نشان دهنده امیدهای مرسدس برای توسعه مدل‌های هیبریدی و پرفورمنس آینده است که با زیربرند EQ عرضه خواهند شد.


W09 برای ثبت اولین تصاویر رسمی به پیست سیلورستون رفته و اولین بار والتری بوتاس پشت فرمان آن قرار گرفته است. این خودروی جدید از نظر بصری دارای سیستم حفاظت کاکپیت هالو می‌باشد.


توتو ولف رئیس تیم مرسدس گفته است: “W08 سریع‌ترین خودروی فرمول 1 بود و بیشترین امتیازات پل پوزیشن را به دست آورد و بیشتر مسابقات فصل قبل را برنده شد؛ بنابراین ما دقت داشتتیم که بسیاری از نقاط قوت خودروی قبلی را حفظ کرده و بر مشکلات فائق آییم.”


قهرمان 4 باره فرمول 1 یعنی لوئیس هیملتون نیز در زمان معرفی این خودرو و احساس خود درباره همکاری با مرسدس گفته است: “باور اینکه ما 6 سال است با یکدیگر همکاری می‌کنیم سخت است. زمان بسیار زود می‌گذرد. این شبیه یک رولر کاستر احساسی می‌باشد.”


پس از 8 روز تست‌های پیش از شروع فصل در بارسلونا، خودروی کاملاً جدید W09 EQ پاور پلاس برای اولین بار در ملبورن استرالیا حاضر خواهد شد تا از 25 مارس فصل جدید فرمول 1 استارت بخورد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *