معماری
خانه / خودرو و خودران / SF71H، اسب زین شده فراری برای فصل جدید فرمول 1

SF71H، اسب زین شده فراری برای فصل جدید فرمول 1

اندکی پس از معرفی خودروی جدید مرسدس-ای ام جی برای فصل 2018 مسابقات فرمول 1 فراری هم خودروی SF71H را در مارانللو معرفی کرد.


جدای از تغییرات آئرودینامیکی واضح صورت گرفته در خودروی جدید، این برند همچنین فاصله بین محوری را بیشتر کرده است. مرسدس در سال قبل همین کار را انجام داده و موفقیت چشمگیری را به دست آورد.


از دیگر تغییرات طراحی خودروی جدید فراری می‌توان به نبود برند سانتاندر و سیستم محافظت هالو اشاره کرد. برخلاف مرسدس که پوشش حفاظتی آن رنگ نشده است فراری تلاش داشته با رنگ‌آمیزی قرمز از میزان زشتی آن بکاهد. هالو همچنین دارای عنصر آئرودینامیکی کوچکی است که هیچ‌یک از تیم‌های مرسدس یا ردبول آن را بکار نبرده‌اند.


فراری در زمان معرفی SF71H گفته که پیشرانه خودرو نسبت به سال قبل تکامل یافته و قابلیت اطمینان آن بهبود یافته است.


این خودرو از نظر سیستم تعلیق جلویی همچنان دارای میله‌های کششی در جلو و عقب می‌باشد. البته فراری می‌گوید پس از تجربه‌ای که با استفاده از لاستیک‌های پهن‌تر پیرلی در فصل قبل به دست آورده طراحی آن را به‌روز کرده است.


مدیر فنی تیم فراری گفته است:

SF71H نشان‌ دهنده تکامل نسبت به سال قبل بوده و البته همان خودرو نیز پروژه‌ای خوب بود.


او ادامه می‌دهد:

ما تلاش کرده‌ایم تا نقاط قوت خود را حفظ کنیم. اولین نقطه قوت ما پیشرفت در برخی مفهوم‌ها بوده است. ما خودرویی را طراحی کرده‌ایم که در پیست‌هایی با سرعت پایین عملکرد بسیار خوبی داشته اما می‌دانیم که باید در بخش‌های جدید تلاش زیادی انجام دهیم. برای مثال تلاش داشته‌ایم تا عملکرد خودرو در پیست‌های پرسرعت را افزایش داده و البته قابلیت اطمینان آن را نیز بهبود بخشیم.


فراری SF71H جدید 25 فوریه در بارسلونا برای فیلم‌برداری حاضر خواهد شد و پس از آن نیز تست‌های آمادگی پیش از فصل را پشت سر خواهد گذاشت.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *