معماری
خانه / خودرو و خودران / سئات آتکا کوپرا، یک شاسی‌بلند اسپورت واقعی!

سئات آتکا کوپرا، یک شاسی‌بلند اسپورت واقعی!

اخبار مرتبط با برند اسپانیایی سئات دوباره داغ شده زیرا اولین تصاویر از شاسی‌بلند پرفورمنس آتکا کوپرا به‌صورت آنلاین منتشر شده است.

سئات آتکا کوپرا
این تصاویر نشان دهنده کراس اووری است که وفاداری زیادی به نسخه استاندارد داشته اما در آن جلوپنجره‌ای بازنگری شده با لوگوی کوپرا را می‌بینیم. این خودرو همچنین به سپر جلوی جدیدی مجهز شده که نوشته کوپرا روی بخشی از آن به چشم می‌خورد.

سئات آتکا کوپرا
این استایل بی‌همتا روی ستون‌های A، رکاب‌های اسپورت جانبی و تریم رنگی بدنه ادامه یافته است. همچنین باید به پوشش‌های مشکی آینه‌ها و تریم مشکی اطراف پنجره‌ها اشاره نمود.

سئات آتکا کوپرا
در بخش عقب چیز زیادی قابل ذکر نیست زیرا تغییرات این بخش حداقلی بوده است. به نظر می‌رسد این تغییرات شامل سپر کمی اصلاح شده و سیستم اگزوز اسپورت با 4 خروجی می‌باشد.

سئات آتکا کوپرا
هنوز مشخصات عملکردی آتکا کوپرا منتشر نشده اما در خبرها آمده بود که همان پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربوی لئون کوپرا در سینه این شاسی‌بلند خواهد تپید. این پیشرانه قدرت 300 اسب بخاری و گشتاور 380 نیوتون متری دارد.

سئات آتکا کوپرا
خب صحبت از پرفورمنس شد و باید انتظار داشت طیف دیگری از به‌روزرسانی‌ها شامل سیستم تعلیق اسپورت تر و ترمزهای قوی‌تر در این شاسی‌بلند بکار روند. آتکا کوپرا همچنین از نشان‌های زیاد کوپرا در کابین برخوردار خواهد بود.

سئات آتکا کوپرا
22 فوریه روزی است که سئات معرفی زیربرند کوپرای خود را جشن خواهد گرفت و احتمال نمایش آتکا کوپرا به همراه ایبیزا کوپرا در این رویداد وجود دارد. هر دو خودرو در نمایشگاه ژنو 2018 بصورت عمومی معرفی خواهند شد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *