معماری
خانه / خودرو و خودران / برترین انتخاب‌های کانسومر ریپورتز در سال 2018

برترین انتخاب‌های کانسومر ریپورتز در سال 2018

از آنجایی که هیئت داوران جشنواره‌های گوناگون اقدام به اعطای جوایزی همچون خودروی سال می‌کنند، کانسومر ریپورتز نیز جوایز خاص خود را که همان 10 انتخاب برتر سال 2018 می‌باشد به برگزیدگان اعطا می‌کند. این موسسه معتبر با بررسی خودروهای کلاس‌های کامپکت، لوکس، میان‌سایز، فول سایز و شاسی‌بلند 10 خودروی برگزیده را در کلاس خودروهای خود انتخاب کرده و البته معیارهای در نظر گرفته شامل پرفورمنس، قابلیت اطمینان، رضایت مالک و ایمنی می‌باشد.

هر خودروی حاضر در این لیست تست‌های متعدد و بررسی‌های دقیقی را پشت گذاشته و حداقل 50 تست و بررسی گوناگون داشته است. این موسسه از متخصصان خود برای پیش‌بینی چیزهایی همچون قابلیت اطمینان در آینده استفاده کرده و البته از تجربه مالکان نیز برای رتبه‌بندی رضایت خودروها سود می‌برد. در نهایت این 10 خودرو توانسته‌اند برگزیدگان کانسومر ریپورتز در سال 2018 لقب بگیرند.

خودروی کامپکت: تویوتا کرولا
تویوتا کرولا
خودروی کامپکت سبز: شورولت بولت

خودروی کامپکت لوکس: آئودی A4

خودروی میان‌سایز: تویوتا کمری

خودروی فول سایز: شورولت ایمپالا

مینی ون: تویوتا سی‌نا

شاسی‌بلند کامپکت: سوبارو فارستر
Subaru Forester Black Edition
شاسی‌بلند کامپکت لوکس: ب‌ام‌و X3

شاسی‌بلند میان‌سایز: تویوتا هایلندر

پیکاپ فول سایز: فورد F-150

اگرچه خودروهایی همچون تویوتا کمری و فورد F-150 انتخاب‌های مورد انتظار این لیست بوده‌اند اما برخی برگزیدگان منحصربه‌فرد وجود دارند که باید به آن‌ها اشاره کرد. حتی در مقایسه با خودروهای کاملاً محبوبی همچون تویوتا پریوس و نیسان لیف، شورولت بولت ثابت کرده که از هر نظری فوق‌العاده بوده و البته این را کانسومر ریپورتز می‌گوید. تویوتا سی‌نای سالخورده دیگر انتخاب جالب توجه و عجیب است مخصوصاً وقتی بدانیم رقیبان جدیدتری همچون کرایسلر پاسیفیکا و هوندا اودیسه در این کلاس حضور دارند.

در کلاس خودروهای لوکس که رقبای زیادی حضور دارند این آئودی A4 است که خودروی برگزیده کانسومر ریپورتز نام گرفته درحالی‌که انتخاب ب‌ام‌و X3 در کلاس شاسی بلندهای کامپکت نیز مایه تعجب بوده است.

[دانلود ویدئو ]

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *