معماری
خانه / خودرو و خودران / خودروی جدید فورس ایندیا در فصل 2018، بسیار صورتی!

خودروی جدید فورس ایندیا در فصل 2018، بسیار صورتی!

فورس ایندیا آخرین تیم فرمول 1 است که از خودروی خود برای فصل 2018 این مسابقات رونمایی می‌کند. این خودرو که VJM11 نام دارد برای اولین بار در تست‌های رسمی پیش از فصل بارسلونا حضور خواهد یافت.


پوشش بدنه قبلی این خودرو خیلی وقت است که کنار گذاشته شده و هم‌اکنون شاهد رنگ صورتی متعلق به اسپانسر تیم یعنی BWT هستیم. زیر این پوشش چشمگیر شاسی جدیدی است که برای همخوانی با جدیدترین قوانین طراحی شده است.


بازهم مرسدس-ای ام جی سازنده قلب تپنده خودروی فورس ایندیا بوده و این دومین فصلی است که این تیم بجای پیشرانه فراری به مرسدس روی آورده است. پیشرانه جدید M09 EQ پاور پلاس در بطن خودروی VJM11 غرش خواهد کرد.


با توجه به تسلط بی چون و چرای مرسدس در فصل‌های اخیر فرمول 1، قوای محرکه این کمپانی باعث تقویت فورس ایندیا نیز شده است. به خاطر چنین حمایتی این تیم توانسته رتبه چهارم را کسب کند. چنین عملکردی نسبتاً خوب بوده مخصوصاً زمانی که می‌بینید فورس ایندیا هنوز یک مسابقه را برنده نشده و در حضور 10 ساله خود در مسابقات تنها 5 بار پودیوم را کسب کرده است.


سرجیو پرز و استبان اوکن همچنان راننده‌های این تیم در فصل 2018 خواهند بود. پرز 5 سال و اوکن 2 سال است که در فورس ایندیا حضور دارند.
آیا فورس ایندیا نهایتاً خواهد توانست روی سکو برود؟ تنها گذر زمان این را به ما خواهد گفت. انتظار داریم فصلی جذاب را شاهد باشیم…

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *