معماری
خانه / خودرو و خودران / کانسپت جدید هیوندای در نمایشگاه ژنو 2018

کانسپت جدید هیوندای در نمایشگاه ژنو 2018

هیوندای قصد دارد در نمایشگاه ژنو 2018 محصولات زیادی را به همگان نشان دهد. اگرچه برخی از آن‌ها را قبلاً شناخته‌ایم اما این خودروساز کره‌ای گفته که محصولی کاملاً جدید را در سوئیس رونمایی خواهد کرد.


اگرچه نمی‌دانیم چه چیزی در ژنو معرفی خواهد شد اما هیوندای تأیید کرده باید انتظار کانسپت جدید با زبان طراحی نوین این برند را بکشیم.

هنوز مشخص نیست این خودروی مفهومی چه فرم بدنه‌ای خواهد داشت. کوپه، کانورتیبل، سدان، استیشن، مینی ون، کراس اوور و…؟ نمی‌دانیم! اما صرف‌نظر از نوع خودرو می‌توان گفت هیوندای یک طراحی برجسته را بکار خواهد برد تا توجه همه افراد به محصول جدیدش معطوف شود.


به طور حتم زبان طراحی، ابعاد، معماری و تکنولوژی این خودروی مفهومی در آینده به محصولات جدید هیوندای راه خواهند یافت.


مدیر هیوندای اروپا می‌گوید:

محصولات ما در نمایشگاه ژنو 2018 نشان دهنده حمل‌ونقل آینده و پیشرو بودن هیوندای در روند دگرگونی صنعت خودرو خواهند بود؛ و کانسپت جدید ما هم نشان دهنده طراحی محصولات آینده کمپانی بوده و تأکید دوباره‌ای روی روح رانندگی آینده و تفکر غیرمرسوم برند ما دارد.


این خودروساز علاوه بر کانسپت مورد بحث محصول الکتریکی جدید کنا را نیز به همراه چهارمین نسل سانتافه در ژنو 2018 حاضر خواهد کرد. شاسی‌بلند سلول سوختی جدید نکسو نیز برای اولین بار رونمایی اروپایی خود را خواهد داشت و البته نسخه‌های سفارشی جدیدی از i20، i20، i30 و توسان در این رویداد مهم به نمایش در خواهند آمد. همه‌ی این‌ها پیش درآمدی بر حمایت‌های مالی و اسپانسری هیوندای از جام جهانی روسیه می‌باشد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *