معماری
خانه / خودرو و خودران / بدترین خودروهای سال 2018 به روایت کانسومر ریپورتز

بدترین خودروهای سال 2018 به روایت کانسومر ریپورتز

با اینکه خریداران در زمان انتخاب یک خودرو فاکتورهای زیادی را لحاظ می‌کنند اما هنوز هم برخی افراد دوست دارند روش‌های سنتی تست جاده‌ای یک خودرو را در پیش بگیرند.


با در نظر گرفتن این موضوع، موسسه معتبر کانسومر ریپورتز لیستی از خودروهایی را تهیه کرده که باید از خرید آن‌ها دوری کنید مگر اینکه دوست داشته باشید حس قوی پشیمانی را بعداً تجربه کنید!

تمامی خودروهایی که در ادامه خواهید دید کمترین رتبه و امتیاز کانسومر ریپورتز در تست‌های جاده‌ای سال 2018 را به دست آورده‌اند. البته ممکن است همه افراد با این نام‌ها موافق نباشند.

  • کلاس شاسی بلندهای کوچک: جیپ کامپس


اگر به دنبال یک شاسی‌بلند کوچک و مدرن باشید شاید جیپ کامپس روی کاغذ انتخاب مناسبی باشد اما موسسه کانسومر ریپورتز می‌گوید در این کلاس خودرویی بدتر از کامپس وجود ندارد. نکته مثبت اینکه کلاس شاسی بلندهای کوچک شلوغ‌ترین کلاس این روزهای دنیا خودرو بوده و بنابراین انتخاب‌های مناسب فراوانی وجود دارد.

  • کلاس شاسی بلندهای میان‌سایز: جیپ رانگلر


چیزی جادارتر از یک کراس اوور جمع‌وجور می‌خواهید؟ خودرویی میدسایز همچون نسل قدیمی جیپ رانگلر را تجربه کنید؛ و یا بهتر این است که آن را تجربه نکنید زیرا کانسومر ریپورتز این را می‌گوید. آن‌ها گفته‌اند رانگلر با فاصله زیاد نسبت به سایرین پایین‌ترین رتبه را در تست‌های جاده‌ای به دست آورده است.

  • کلاس شاسی بلندهای لوکس بزرگ: کادیلاک اسکالید


کادیلاک اسکالید انتخاب سلبریتی های زیادی است اما در این کلاس ویژه پایین‌ترین امتیاز را از کانسومر ریپورتز گرفته است. در بررسی‌های این خودرو گفته شده که رقبای فول سایز اسکالید راحت‌تر از این خودرو بوده و البته نقاط ضعف اسکالید موارد دیگری همچون ردیف سوم تنگ، قابلیت اطمینان ضعیف و… را در برمی‌گیرد. ظاهراً شورولت سابربن می‌تواند انتخاب بهتری باشد.

  • کلاس لوکس کامپکت: لکسس IS300


ما با این انتخاب موافقیم. البته IS به خودی خود خودروی بدی نیست اما به اندازه رقبا راحت و جادار و مدرن و البته دینامیک و کارا نیست. رقبای این خودرو عبارت‌اند از BMW سری 3، آئودی A4، مرسدس C کلاس، جگوار XE و…

  • کلاس پیکاپ کامپکت: تویوتا تاکوما


کانسومر ریپورتز در زمان بررسی تویوتا تاکوما 2018 آن را یک خودروی قدیمی و ابتدایی خوانده بود. آن‌ها همچنین گفته‌اند تاکوما دارای سواری سفت و خشک، هندلینگ ضعیف، کابین پر سر و صدا و موقعیت رانندگی پایین است. تاکوما به همین خاطر پایین‌ترین رتبه را در این کلاس به دست آورده است.

  • کلاس کامپکت: فیات 500L


سواری خشک، صندلی‌های تخت، موقعیت رانندگی نه چندان جالب و امتیاز پایین در تست تصادف اورلپ کوچک باعث شده فیات 500L در کف رتبه‌بندی کانسومر ریپورتز در کلاس کامپکت قرار بگیرد. آن‌ها این خودرو را توسعه نیافته نامیده‌اند.

  • کلاس میان‌سایز: نیسان آلتیما


این یک انتخاب عجیب است. کانسومر ریپورتز در بررسی آلتیما به نقاط قوت و ضعف این خودرو اشاره کرده اما هنوز هم شاهد حضور آن در چنین لیستی هستیم. دلایل امتیاز ضعیف محصول نیسان در کلاس میدسایزها عبارت‌اند از فرمان سبک، سیستم اطلاعات سرگرمی گیج کننده و گیربکس CVT که تجربه رانندگی بدی را در اکثر شرایط ایجاد می‌کند.

[دانلود ویدئو ]

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *