معماری
خانه / خودرو و خودران / معرفی بهترین خودروسازان سال 2018

معرفی بهترین خودروسازان سال 2018

مشتاقید بدانید کدام خودروسازان بهترین خودروها را می‌سازند؟!
کانسومر ریپورتز هر ساله به این پرسش مهم پاسخ می‌دهد و به دنبال خودروسازانی است که محصولاتی قابل‌اعتماد و با عملکرد بالا را تولید می‌کنند. رتبه‌بندی برند این موسسه بر پایه تست‌های خودرویی و همچنین بازخوردهای جمع‌آوری از مالکان بیش از 640 هزار خودرو است تا بدین ترتیب رتبه‌بندی قابلیت اطمینان و رضایت مالکان حاصل گردد.

نمره کلی هر خودرو و خودروساز از نمرات تست جاده‌ای و قابلیت اطمینان پیش‌بینی‌شده و رضایت مالکان تشکیل می‌شود.

به منظور منصفانه‌تر بودن، برندها بر پایه امتیاز کلی متوسط تمامی خودروهای تست شده رتبه‌بندی می‌شوند. بدین ترتیب خودروسازانی که محصولات کمتری دارند حتماً باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانند رده‌های بالایی جدول را به خود اختصاص دهند. با این مقدمه شما را با بهترین خودروسازان سال 2018 آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید!

  1. تویوتا


امسال 20 خودروی تویوتا توسط کانسومر ریپورتز تست شده و امتیاز کلی 72 به این برند اختصاص یافته است. این خودروساز ژاپنی در تست‌های جاده‌ای امتیاز 67 را کسب کرده است. تویوتا در زمینه قابلیت اطمینان پیش بینی شده رتبه بالایی دارد اما رضایت مالکان می‌توانست بهتر از این‌ها باشد.

  1. هوندا


رتبه نهم جدول امسال به هوندایی می‌رسد که امتیاز کلی 73 و امتیاز تست جاده‌ای 78 را به دست آورده است. در کل 8 محصول این خودروساز توسط کانسومر ریپورتز بررسی شده است. قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده محصولات هوندا متوسط بوده اما رضایت مالکان بالاتر از حد متوسط گزارش شده است.

  1. تسلا


تنها خودروساز آمریکایی حاضر در این لیست تسلا است که دو مدل آن توسط کانسومر ریپورتز بررسی شده‌اند. این خودروساز در کل امتیاز 74 را کسب کرده درحالی‌که امتیاز تست‌های جاده‌ای آن 88 بوده است. رضایت مالکان از محصولات تسلا بسیار بالا بوده درحالی‌که قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده آن در حد متوسط می‌باشد.

  1. سوبارو


مقام هفته رتبه‌بندی امسال به برند سوبارو تعلق دارد که امتیازهای تست جاده‌ای آن 83 و امتیاز کلی نیز 76 می‌باشد. امتیاز هر دو بخش رضایت مالکان و قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده محصولات سوبارو بالاتر از حد متوسط بوده‌اند.

  1. کیا


با امتیاز بالاتر از حد متوسط در دو بخش رضایت مالکان و قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده، کیا در رتبه ششم قرار گرفته است. 8 محصول این خودروساز کره‌ای بررسی شده و امتیاز کلی برند برابر با 76 و امتیاز تست‌های جاده‌ای نیز 78 بوده است.

  1. پورشه


پورشه بیشترین رتبه از نظر رضایت مالکان را داشته اما در بخش قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده امتیاز متوسط را کسب کرده است. این خودروساز آلمانی در کل رتبه پنجم را با 4 محصول تست شده کسب کرده و امتیاز کلی و تست‌های جاده‌ای آن به ترتیب 77 و 88 بوده است.

  1. لکسس


بازوی لوکس تویوتا در رتبه‌بندی امسال نیز عملکرد خوبی داشته و رتبه چهارم را به دست آورده است. 6 محصول لکسس در ارزیابی‌های سال جاری کانسومر ریپورتز بررسی شده‌اند. این برند امتیاز کلی 77 و امتیاز 73 را برای تست‌های جاده‌ای به دست آورده است. قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده و رضایت مالکان نیز بالاتر از حد متوسط بوده‌اند.

  1. ب ام و


ب ام و نیز همانند لکسس قابلیت اطمینان و رضایت مالکان بالاتر از حد متوسط داشته‌ است؛ اما ب ام و در کل امتیاز 79 را برای 8 محصول بررسی شده به دست آورده و امتیاز تست‌های جاده‌ای آن نیز 88 بوده است.

  1. آئودی


آئودی امسال بالاتر از رقیب خود یعنی ب ام و در رتبه دوم جای گرفته اما برخلاف لکسس و ب ام و قابلیت اطمینان پیش‌بینی شده و رضایت مالکان بالاتر از حد متوسط داشته است. 8 خودروی تست شده آئودی باعث کسب امتیاز کلی 80 و امتیاز تست‌های جاده‌ای 86 شده‌اند.

  1. جنسیس


در بالاترین رتبه این لیست جنسیس، بازوی لوکس هیوندای کره قرار دارد. اگرچه قابلیت اطمینان این برند در حد متوسط است اما از نظر رضایت مالکان بیشترین امتیاز را کسب کرده است. با دو مدل تست شده جنسیس امتیاز کلی قابل توجه 81 و تست‌های جاده‌ای 89 را به دست آورده است.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *