معماری
خانه / خودرو و خودران / معرفی کیا استینگر آتلانتیکا ادیشن سفارشی

معرفی کیا استینگر آتلانتیکا ادیشن سفارشی

هم‌اکنون نسخه سفارشی جدیدی از کیا استینگر GT با سقف تولید 500 دستگاه و نام آتلانتیکا ادیشن معرفی شده است که طی آن خریداران آمریکایی می‌توانند از ویژگی‌های خاص بازار اروپا سود ببرند.


این نسخه تولید محدود دارای رنگ بدنه منحصربه‌فرد، رینگ‌های جدید و کابینی با چرم ناپا می‌باشد. همچنین نشان‌های یکتای شماره‌دار به همراه تجهیزات استاندارد جدید از دیگر ویژگی‌های متمایز استینگر آتلانتیکاست.


معاون مدیر برنامه‌ریزی تولید کیا می‌گوید:

ما فکر کردیم که استینگر را باید کمی خاص‌تر بکنیم و مدل سال 2019 را نیز با یک خودروی متمایز آغاز کنیم. استینگر یک سدان اسپورت واقعی و کار آزموده بوده که بخش اعظم مراحل توسعه‌ای خود را در پیست مسابقه‌ای نوربرگ رینگ گذرانده است.

او ادامه می‌دهد:

آتلانتیکا ادیشن دارای تجهیزات اروپایی بیشتر بوده و در عین حال نشان‌ها و تجهیزات متمایزی دارد که قبلاً توسط کیا در آمریکا عرضه نشده بود.


این نسخه سفارشی که بر پایه استینگر GT2 AWD بنا شده به لطف رنگ آبی پررنگ، رینگ‌های 19 اینچی جدید مدل اروپایی و نشان بزرگ عقب متمایز می‌شود. این نشان بزرگ باعث شده کیا لوگوی خود را در عقب نصب نکند.


داخل کابین نیز چرم ناپای قهوه‌ای با پوشش سقف جیر مانند ترکیب شده تا فضایی لوکس ایجاد گردد. مانیتور دید اطراف، شارژر بی‌سیم گوشی و صندلی‌های گرم شونده بخشی از تجهیزات جدید این خودرو می‌باشند.


هنوز کیا جزئیات مربوط به قیمت استینگر آتلانتیکا را منتشر نکرده بنابراین باید کمی منتظر بمانیم.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *