معماری
خانه / خودرو و خودران / معرفی ویدئویی تویوتا GR سوپرا کانسپت

معرفی ویدئویی تویوتا GR سوپرا کانسپت

تقریباً همه ما به خوبی آگاه شده‌ایم که تویوتا سوپرا به نوعی به‌صورت رسمی بازمی‌گردد. دیروز و در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 پرده‌ها کنار رفت و کانسپت تویوتا GR سوپرا ریسینگ معرفی شد و اگرچه این خودرو به‌صورت رسمی یک کانسپت است اما کل دنیا می‌داند که نسخه تولیدی نیز همین نزدیکی‌هاست. میزان فاصله موجود دقیقاً مشخص نیست اما آن‌هایی که مشتاق‌اند سوپرای جدید را ببینند این ویدئو را حتماً مشاهده کنند.


ویدئوی مورد بحث به وضوح یک نمایش دیجیتالی بوده اما خب جذاب است و یک اثر هنری محسوب می‌شود. اگرچه هیچ جزئیاتی مشخص نشده اما ویدئوی یاد شده ما را کاملاً به یاد گرن توریسمو اسپورت می‌اندازد. می‌دانیم که کانسپت سوپرا ریسینگ در ماه آوریل به کنسول محبوب PS4 راه خواهد یافت بنابراین طرفداران پر و پا قرص این خودرو حداقل خواهد توانست نسخه دیجیتالی را در فضای مجازی برانند.


در میانه‌های این کلیپ کوتاه می‌توانیم نسخه‌ای را ببینیم که پوشش مسابقه‌ای روی بدنه ندارد. این امر می‌تواند به تشخیص خطوط واقعی بدنه کمک کند. به همین دلیل است که ما ویدئو را درست در لحظه‌های مناسب متوقف کرده‌ایم تا جزئیات این خودرو را درک کنیم. این کانسپت بدون وجود پوشش‌ها دارای طراحی تر و تمیز مشاهده شده و قطعاً شبیه یک سوپراست.

قبلاً تصاویر جاسوسی بی‌شماری از نسخه تولیدی منتشر شده و هم‌اکنون به معرفی آن از هر زمان دیگری نزدیک‌تر هستیم. تویوتا گفته که این خودرو به زودی معرفی می‌شود. شاید سوپرای جدید در یک رویداد مهم خودرویی همچون نمایشگاه فرانکفورت آخر سال یا در یک رویداد اختصاصی توسط خود تویوتا معرفی شود.

[دانلود ویدئو ]

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *