معماری
خانه / خودرو و خودران / جنرال موتورز در اندیشه افزایش تولید شورولت بولت

جنرال موتورز در اندیشه افزایش تولید شورولت بولت

مدیرعامل کمپانی جنرال موتورز خانم ماری بارا در خلال کنفرانس سالانه انرژی که در هوستون برگزار شد اعلام کرد شورولت تعداد بیشتری از محصول الکتریکی بولت را به لطف تقاضای رو به رشد جهانی تولید خواهد کرد.


بارا گفته است:

افزایش تولید بولت الکتریکی برای مصرف‌کنندگان جهانی، نمایندگی‌ها و کارکنان مفید بوده و آن‌ها به ساخت یک خودروی ارزان و ساختارشکن که مشتریان به آن علاقه‌مند هستند افتخار می‌کنند.


بارا ادامه داده است:

و البته خبرهای بیشتری در راه است زیرا بولت، پلتفرم ما برای تولید محصولات تمام الکتریکی و خودران در آینده است.


مدیرعامل جنرال موتورز گفته که بولت الکتریکی به همراه ولت پلاگین هیبریدی و کادیلاک CT6 پلاگین هیبریدی فروش حدود یک‌چهارم از محصولات الکتریکی بازار را دربر می‌گیرند. جنرال موتورز همچنین انتظار دارد این خودرو در چین نیز عملکرد بالایی داشته باشد و سه خودرو همچون بیوک ولیت 5، بائوجون e100 و CT6 پلاگین یاد شده را در این بازار معرفی کرده است.

2017 Chevrolet Bolt EV
مقام ارشد کمپانی در خاتمه اضافه کرده است:

و این تنها آغاز کار است. ما به خوبی در راه عرضه حداقل 20 خودروی تمام الکتریکی جدید تا سال 2023 هستیم و این قدم بزرگ بعدی به‌سوی جهانی بدون آلایندگی است.

2017 Chevrolet Bolt EV
شورولت در سال 2017 تعداد 22398 دستگاه از بولت الکتریکی را تولید کرده است. فروش این خودرو در آمریکا برابر با 23297 دستگاه بوده هرچند عرضه آن در برخی ایالت‌ها با محدودیت‌هایی همراه بوده است.


مدیرعامل جنرال موتورز حرفی درباره میزان افزایش تولید این خودرو نزده اما گفته که خط تولید بولت به آسانی می تواند تیراژ بالاتری داشته باشد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *