معماری
خانه / چطور زندگی کنیم / بهترین پخش کننده عمده تجهیزات پزشکی و لیست قیمت تجهیزات پزشکی

بهترین پخش کننده عمده تجهیزات پزشکی و لیست قیمت تجهیزات پزشکی

{hendevaneh.com}{سایت‌هندوانه} - nabzema inst1 34 - {hendevaneh.com}{سایت‌هندوانه} - nabzema tlg2 34 -

پخش عمده تجهیزات پزشکی در تهران و سایر شهرهای ایران یکی از شغل های حساس و البته خاصی است که کمی نیاز به تخصص و توان فنی هم دارد . اما بجهت حساسیت و مهم بودن مطلب برای کسیکه میخواهد این کار را انجام دهد  نکاتی را اذعان میکنیم .

با گسترش و توسعه روز افزون در زمینه واردات کالای پزشکی و تجهیزات پزشکی و پخش و توزیع تجهیزات طبی  کلیه مراکز درمانی و بیمارستانها و کلینیک ها و مطب ها و مردم بطور مستقیم و غیر مستقیم در این حوزه دچار سردرگمی هایی میشوند که البته قابل تامل است .

مثلا بعنوان نمونه، دستگاه تست قندخون خانگی و دستگاه فشار خون  از این نوع تجهیزات پزشکی بحساب می آیند که خیلی ها با آن سروکار دارند و مشکلات و مصائب آن نیز کم گزارش نشده است .

یا در حوزه داروهای انسانی و مکملهای رژیمی – غذایی که آن هم مقوله جداگانه و چالش برانگیزی دارد و به قولی :  خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ……

بهرحال ما اینجا لیستی از تجهیزات پزشکی را برای آندسته از عزیزانی که بدنبال خرید عمده تجهیزات پزشکی هستند و میخواهند در این صنف وارد شوند  می آوریم و پخش کننده عمده تجهیزات پزشکی را هم ، نیز معرفی میکنیم .

مسئولیت اصلی فروشندگان تجهیزات پزشکی چه شرکتی و چه مغازه های فروش تجهیزات پزشکی و همه عزیزانی که در این حوزه فعالیت میکنند، باید ارتقای سلامت و کیفیت زندگی مردم ، از طریق تامین دسترسی سریع و آسان آحاد جامعه به تجهیزات پزشکی و محصولات دارویی ، درمانی ، بهداشتی و آرایشی و غذایی مطمئن و با کیفیت باشد .

فروش و پخش  تجهیزات پزشکی عمدتا در دو بخش صورت میگیرد ؛

مطالب مرتبط

۱- تجهیز مراکز درمانی

۲- تجهیزات بیمار در منزل

پخش و فروش عمده تجهیزات پزشکی نیز بصورت زیر دسته بندی میشود

  • فروش کالاهای مصرفی پزشکی
  • فروش تجهیزات لابراتوری و آزمایشگاهی
  • فروش ملزومات فیزیوتراپی/تکنولوژی ارتوپدیک
  • فروش تجهیزات الکترو پزشکی
  • فروش تجهیزات دندانپزشکی
  • فروش تجهیزات پزشکی و تکنولوژی پزشکی

لیست تجهیزات پزشکی :

لوازم معاینه و تشخیصی · سونو و اکو کاردیوگرافی ·  دستگاه های تنفسی و ریوی · الکتروشوک و نوار قلب ·فشارسنج و دستگاه تست قند خون · مدل های اناتومی و مولاژ · عصا و واکر و ویلچر ،ملزومات مادر و کودک · ملزومات امداد و کمک های اولیه · جوراب واریس و آمبولی · ارتوپدی و فیزیوتراپی · بالشت و تشک پزشکی · گن و البسه های پزشکی · انواع ارتز و پروتز و تخت و برانکارد و ترالی. بخورهای سرد و گرم و ماساژور و ریلکسیشن – لوازم سالنی و زیبایی -ساکشن های برقی و دستی و ترازوهای دیجیتال و ساده – اقلام مصرفی بیمارستانی – اتوکلاو و آون فور – سنجشگرهای آزمایشگاهی – شیشه آلات آزمایشگاهی .

بهترین پخش کننده عمده تجهیزات پزشکی و لیست قیمت تجهیزات پزشکی

امتیاز شما :

این مطلب در سایت نبض ما منتشر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *