معماری
خانه / چطور زندگی کنیم / جشنواره عکس مادر و کودک مدل ایرانی

جشنواره عکس مادر و کودک مدل ایرانی

{hendevaneh.com}{سایت‌هندوانه} - nabzema inst1 33 - {hendevaneh.com}{سایت‌هندوانه} - nabzema tlg2 33 -

مطمئن هستیم شما هم با ما موافق هستید که عکس مادر و کودک ، عکسهای بی نظیری است.

نمی خواهیم نقش پدران را کمرنگ کنیم اما پدران هم به عنوان پسر کوچولوهای مادرشان این موضوع را قبول دارند. عشقی که در این سری عکسها نشان داده می شود، واقعی است و هر کسی آن را حس می کند…

در این راستا نبض ما با برگزاری جشنواره های متنوع در زمینه مادر، نوزاد و کودک، مسابقه عکس مادر و کودک ایرانین مدل ( بی بی مدلینگ ) را برگزار می کند. در این عکسها علاوه بر نگاه به دنیای زیبای مادر و کودک، جهت تشویق مادران و فرزندان دلبندشان به بررسی مدلینگ و سرگرمی و نظر سنجی و عضویت در باشگاه مادران برگزار می کند .

هدف از برگزاری اینگونه مسابقات، آشنایی با برندهای سیسمونی و فروشگاههای سیسمونی و تولید کنندگان و وارد کنندگان ملزومات کودک و توزیع و پخش سیسمونی است.

اسپانسر جشنواره های مادر و کودک، مجموعه ای از برترین برندهای حوزه مادر و نوزاد و کودک هستند که این امر باعث آشنایی مادران ایران زمین با بهترین محصولات خواهد شد.

مطالب مرتبط

با عضویت در باشگاه مادران نبض ما، از جشنواره تخفیفات و حراج محصولات برای خرید سیسمونی و ملزومات مربوط به مادر نوزاد و کودک که  از جذابیت بالایی بر خوردار است بهره مند شوید.

در زیر عکس ۱۰۰ شرکت کننده برگزیده مسابقه عکس مادر و کودک بمناسبت روز مادر، مورخ پنجشنبه ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۶ امده است که به سه نفر اول از طرف سایت سلامت و پزشکی نبض ما جوایزی اهدا خواهد شد .

در پایان از کلیه مادران بزرگواری که زحمت کشیدند و در این جشنواره عکس مادر و کودک بمناسبت روزمادر در سالروز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها شرکت نمودند تشکر و قدرانی مینماییم و از خداوند منان موفقیت و بهروزی همه عزیزان را بیش از پیش آرزومندیم .

جهت عضویت در باشگاه مادران لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید

جشنواره عکس مادر و کودک مدل ایرانی

امتیاز شما :

این مطلب در سایت نبض ما منتشر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *