معماری
خانه / خودرو و خودران / طلای ناب! پورشه 911 استینگر GTR کربن ادیشن تاپ کار

طلای ناب! پورشه 911 استینگر GTR کربن ادیشن تاپ کار

پورشه 911 اگرچه یکی از نمادین‌ترین و بهترین خودروهای دنیا برای راننده بوده اما شاید به اندازه برخی خودروها همچون آئودی R8 یا مک لارن 570GT پر زرق و برق نباشد. به همین دلیل است که تاپ کار دست به کار شده و با نسخه استینگر GTR کربن ادیشن خواسته این وضعیت را تغییر دهد.


این تیونر روسی به وضوح پروژه‌ای کامل را در نظر گرفته و نمای جلو و عقب، رکاب‌های جانبی، کاپوت، پوشش آینه‌های جانبی، بال عقب، ورودی‌ها و خط شانه و… را از فیبر کربن ساخته است.


همین متریال سبک‌وزن را می‌توان در کابین و روی غربیلک فرمان، داشبورد، پشت صندلی‌ها و پانل درب‌ها نیز مشاهده کرد.


اما چیزی که باعث تمایز محصول تاپ کار در بخش کابین می‌شود عناصر طلایی هستند که البته واقعی می‌باشند. این طلای ناب روی اهرم تعویض دنده، پدال شیفترها، دستگیره درب‌ها، دکمه‌های صندلی برقی، ورودی‌های هوا و برخی سوئیچ‌ها بکار رفته‌اند.

احتمالاً این خودرو دارای متمایزترین طراحی داخلی در بین تمامی پورشه 911 ها بوده اگرچه که باب میل همه افراد نخواهد بود زیرا طرفداران پورشه معمولاً اصلاحات پر زرق و برق را چندان ترجیح نمی‌دهند.


اما خب یک پروژه تیونینگ بدون دست‌کاری قلب آهنین کامل نخواهد بود. قدرت پیشرانه این خودرو توسط تاپ کار به 750 اسب بخار خواهد رسید که شاید باعث شود رقابتی تنگاتنگ بین این خودرو و مک لارن 720S ایجاد شود.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *