معماری
خانه / خودرو و خودران / بهترین ویژگی‌های 911 GT2 RS از زبان پورشه

بهترین ویژگی‌های 911 GT2 RS از زبان پورشه

چه چیزی درباره پورشه 911 GT2 RS از قلم افتاده است؟ با قدرت 700 اسب بخاری، این خودرو قدرتمندترین نسخه تاریخ 911 است و بنابراین حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن دارد.


پیشرانه توئین توربوی این خودرو می‌تواند 911 GT2 RS را به سرعت 340 کیلومتر در ساعت برساند و رکورد فوق‌العاده‌ای را در پیست ثبت کند. اگرچه نگاه کردن به برگه مشخصات فنی این خودرو کاملاً لذت‌بخش است اما پورشه ویدئوی جدیدی را منتشر کرده و به طرفداران این کمپانی لذت دیگری را هدیه کرده است.


لیست تاپ 5 پورشه این بار روی محصول پرفورمنس خود تمرکز کرده است. البته ژرمن‌ها این بار کمی متفاوت عمل کرده‌اند. بجای اینکه پورشه تنها 5 جنبه جالب‌توجه از GT2 RS را منتشر کند چندین ویژگی متعدد را در 5 فصل اصلی جای داده است.


این بخش‌های اصلی عبارت‌اند از: طراحی و آئرودینامیک، صدا، متریال سبک‌وزن، رفتار سواری و پیشرانه. بله این 5 بخش اصلی برای GT2 RS معرفی شده‌اند اما برخلاف گذشته پورشه تصمیم نگرفته تنها 5 ویژگی را بازگو کند.

پورشه 911 GT2 RS
این بار ویژگی‌های جذاب زیاد طراحی خودرو معرفی شده‌اند. برای مثال، آن ورودی‌های روی کاپوت به خنک کردن ترمزها کمک می‌کنند. این کار برای اولین بار توسط پورشه صورت گرفته است. هدایت هوا به زیر خودرو یکی از ویژگی‌هایی است که در 911 GT3 RS جدید نیز دیده می‌شود.

پورشه 911 GT2 RS
دیگر مورد برجسته GT2 RS صدای تولیدی آن است. پیشرانه‌های توربوی مدرن کاراکتر زیادی ندارند و به همین دلیل است که برخی خودروسازان از صدای غیرواقعی در کابین استفاده می‌کنند؛ اما پورشه این کار را دوست نداشته بنابراین خودروی توربوی قدیمی 935 را مطالعه کرده و راه‌های خوبی برای ایجاد صدای خالص و ناب پورشه را یافته است.

پورشه 911 GT2 RS
این یک ویدئوی بسیار جالب بوده و اگر طرفدار GT2 RS نباشید اطلاعات زیادی از این خودرو را با دیدن ویدئو به دست خواهید آورد. البته بخش دریفت را نیز از یاد نبرید که روی جذاب پورشه را به شما نشان می‌دهد!

[دانلود ویدئو ]

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *