معماری
خانه / خودرو و خودران / بی‌رحم‌تر شدن مک لارن 720S با پکیج تیونینگ

بی‌رحم‌تر شدن مک لارن 720S با پکیج تیونینگ

مک لارن 720S به عنوان یک اعجوبه در صنعت خودرو، قبلاً ثابت کرده که در درگ ها می‌تواند عرق شرم را بر پیشانی خودروهای قوی زیادی بنشاند.


با این وجود، مالکانی که قدرت 720 اسب بخاری و گشتاور 770 نیوتون متری پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری این سوپرکار بریتانیایی را کافی نمی‌دانند می‌توانند سری به گاراژ تیونینگ ویلز اند مور بزنند.


این تیونر آلمانی پکیجی دو مرحله‌ای برای 720S ارائه می‌کند. پکیج مرحله 1 باعث اضافه شدن 50 اسب بخار قدرت و 80 نیوتون متر گشتاور به پیشرانه شده و در پکیج مرحله دوم این افزایش به ترتیب به 80 اسب بخار و 110 نیوتون متر می‌رسد.


برنامه‌ریزی دوباره ECU و استفاده از سیستم اگزوز جدید باعث به دست آمدن قدرت بیشتر شده و احتمالاً زمان 2.9 ثانیه‌ای شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 720S بهبود یافته است. البته ویلز اند مور اشاره‌ای به مشخصات فنی محصول تیون شده خود نکرده است.


720S همچنین دارای فنرهای کم ارتفاع با تنظیمات مخصوص و رینگ‌های افترمارکتی، قطعات همرنگ بدنه و… می‌باشد. این رینگ‌ها که در سه الگو عرضه می‌شوند در جلو و عقب ابعاد 20 و 21 اینچی داشته و پذیرای لاستیک‌های پیرلی شده‌اند.


گفته شده پکیج کوچک‌تر این تیونر برای استفاده در پیست مناسب بوده درحالی‌که پکیج مرحله دوم به منظور ایجاد حداکثر پرفورمنس مطرح می‌باشد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *