معماری
خانه / خودرو و خودران / رژه کانسپت‌های الکتریکی ب‌ام‌و در سال 2018

رژه کانسپت‌های الکتریکی ب‌ام‌و در سال 2018

درحالی‌که منتظر تولید محصولات داغ و جدیدی همچون M2 کامپتیشن و نسل جدید سری 3 هستیم BMW در خلال کنفرانس خبر سالانه خود اخبار دیگری را برای سال 2018 اعلام کرده است. مدیرعامل این خودروساز آلمانی آقای هارالد کروگر برنامه‌های شرکت برای معرفی تعدادی از کانسپت های کاملاً الکتریکی در سال جاری را اعلام کرده است.


یکی از این کانسپت ها کراس اوور کاملا الکتریکی با نام iX3 خواهد بود. کانسپت یاد شده که در تصاویر نسخه‌های پروتوتایپ آن در حال تست دیده می‌شوند به عنوان پیش‌نمایش نسخه بدون آلایندگی و الکتریکی X3 به نمایش درخواهد آمد. گفته می‌شود X3 الکتریکی در سال 2020 عرضه می‌شود.

BMW Vision Next 100 concept
مدیر ارشد BMW همچنین گفته که خودروی iNEXT با عرضه در سال 2021 به عنوان پرچم‌دار شرکت انجام‌وظیفه خواهد کرد. جدیدترین اخبار موثق نشان می‌دهند این خودروی الکتریکی حداکثر محدوده حرکتی 700 کیلومتری خواهد داشت اما هنوز مشخص نیست مرجع بررسی برد الکتریکی خودرو کدام نوع تست NEDC یا WLTP بوده است.


کروگر همچنین گفته کانسپت i ویژن دینامیک که سال پیش در فرانکفورت رونمایی شد به نسخه i4 بدل خواهد شد. این خودروی الکتریکی جدید در آلمان و همراه با خودروی iNEXT تولید خواهد شد.


ب‌ام‌و تا اواسط دهه میلادی آینده در کل 25 خودروی الکتریکی شده را عرضه خواهد کرد که 12 تای آن‌ها کاملا الکتریکی خواهند بود.


باواریایی ها در سال جاری نیز کاملا مشغول خواهند بود زیرا جدای از معرفی این کانسپت های الکتریکی و نسخه‌های تولیدی یاد شده، محصول کاملا جدید X7 را نیز رونمایی خواهند کرد. همچنین احتمال معرفی کراس اوور پرفورمنس X3 M و نسل جدید سری 1 دیفرانسیل جلو وجود دارد. فراموش نکنید سری 8 جدید نیز امسال به همراه نسخه M8 پدیدار خواهد شد و چه کسی می‌داند، شاید ب‌ام‌و سورپرایزهایی هم برای سال جاری داشته باشد!

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *