معماری
خانه / خودرو و خودران / استقبال فوق‌العاده از فولکس E-Golf تمام الکتریکی

استقبال فوق‌العاده از فولکس E-Golf تمام الکتریکی

ناوگان وسیعی از محصولات تمام الکتریکی فولکس‌واگن در راه هستند اما به نظر می‌رسد مشتریان این خودروساز آلمانی پیش از این هم روی خوشی به محصولات الکتریکی شده شرکت نشان داده‌اند.


بنا به گفته مدیرعامل فولکس‌واگن آقای هربرت دایس، تقاضا برای گلف الکتریکی در سال پیش به حدی زیاد بوده که تقریباً تمامی مدل‌های در نظر گرفته شده به فروش رسیده‌اند.


دایس اخیراً در کنفرانس خبری شرکت گفته است:

فروش محصول الکتریکی ما در سال 2017 سه برابر بیشتر از سال 2016 بوده و تقریباً تمامی مدل‌های گلف الکتریکی به فروش رفته‌اند بنابراین مشخص است که مشتریان در زمانی که قیمت‌گذاری صحیح باشد به خودروهای الکتریکی روی خواهند آورد.


بنا به داده‌های جمع آوری شده توسط Clean Tecnica، گلف الکتریکی پرفروش‌ترین خودروی غرب اروپا در ژانویه بوده و در مجموع فروش 1985 دستگاهی داشته است. در مقام مقایسه باید گفت رنو Zoe فروش 1871 دستگاهی و ب ام و i3 نیز فروش 1867 دستگاهی را ثبت کرده است. این موضوع واقعاً سورپرایز کننده است زیرا گلف الکتریکی یک نسخه اصلاح شده از گلف استاندارد بوده درحالی‌که رقبا از همان ابتدا به عنوان خودرویی الکتریکی طراحی شده‌اند.


درحالی‌که شاهد فروش بالای گلف الکتریکی هستیم، در آینده بسیار نزدیک یعنی سال 2020 شاهد موج جدید خودروهای الکتریکی فولکس‌واگن با هاچبک I.D. خواهیم بود. مدل‌های بیشتر از خانواده I.D. نیز در راه هستند.


این خودروساز در سال 2022 شاسی‌بلند I.D. Crozz را عرضه خواهد کرد و بدین ترتیب تعداد محصولات الکتریکی فولکس به عدد 16 خواهد رسید.


دایس همچنین گفته که تا سال 2030 تعداد 300 خودروی الکتریکی شده توسط فولکس تولید خواهد شد که بسیاری از آن‌ها نسخه‌های جدید از محصولات کنونی یا آینده خواهند بود.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *