معماری
خانه / خودرو و خودران / هجوم شاسی‌بلندهای فولکس‌واگن به چین

هجوم شاسی‌بلندهای فولکس‌واگن به چین

نسل جدید فولکس‌واگن توارگ تنها یکی از چندین شاسی‌بلندی خواهد بود که این خودروساز تا سال 2020 روانه بزرگ‌ترین بازار خودروی دنیا خواهد کرد.


فولکس‌واگن در زمان عرضه جهانی توارگ گفته که حداقل 10 شاسی‌بلند دیگر را نیز تا سال 2020 در بازار چین عرضه خواهد کرد.


در سال‌های اخیر تقاضا برای شاسی بلندها و کراس اوورها در سراسر جهان و به ویژه چین افزایش فوق العاده ای یافته است. به همین دلیل پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند هر خودروی جدیدی که در چین عرضه می‌شود احتمالاً در نسل دوم خود یک شاسی‌بلند خواهد بود. فولکس‌واگن نیز بدون تلف کردن وقت اعلام کرده امسال 4 دستگاه از این شاسی بلندها را در چین عرضه خواهد کرد.


اولین عضو این خانواده شلوغ در حال حاضر به عنوان یک شاسی‌بلند میان‌سایز پیشرفته شناخته می‌شود و گفته شده مناسب افرادی خواهد بود که دوستدار محصولات لوکس و رده‌بالا هستند. خودروی موردبحث توسط جوینت ونچر محلی فاو-فولکس واگن توسعه یافته است.


دومین شاسی‌بلند نیز در زمان معرفی توارگ پیش‌نمایش شده و از آن به عنوان یک شاسی‌بلند خانوادگی قدرتمند نام برده شده و رنگ نقره‌ای داشته است. این خودرو اساساً نسخه کوچک‌تر از شاسی‌بلند اطلس بوده و توسط جوینت ونچر سایک-فولکس واگن ساخته شده است. سومین شاسی‌بلند فولکس نیز تیگوان L PHEV است که پیش از پایان سال جاری عرضه می‌شود و دارای قوای محرکه پلاگین هیبریدی می‌باشد.


پس از ورود این شاسی بلندها به نمایندگی‌های شرکت در چین، خریداران محلی پذیرای مدل‌های الکتریکی I.D. هاچبک و سایر اعضایی خواهند بود که از پلتفرم الکتریکی مدولار MEB این گروه خودروسازی استفاده می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *