معماری
خانه / خودرو و خودران / گردوخاک شاسی‌بلند جدید و هیبریدی کوپرا!

گردوخاک شاسی‌بلند جدید و هیبریدی کوپرا!

شاسی‌بلند جدید برند کوپرا که در سال 2020 عرضه خواهد شد در نسخه پرچم‌دار خود از قوای محرکه پلاگین هیبریدی با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار بهره خواهد برد. تولید این شاسی‌بلند بخشی از برنامه وسیع اسپانیایی‌ها برای عرضه یک خودروی جدید در هر 6 ماه تا سال 2020 می‌باشد.

سئات آتکا کوپرا
کراس اوور مورد بحث از ابتدا به عنوان محصول خاص کوپرا طراحی شده اما نسخه ضعیف‌تر و ارزان‌تر آن نیز با برند سئات فروخته خواهد شد.

محصول آینده کوپرا از معماری MQB گروه فولکس‌واگن استفاده خواهد کرد و دنباله‌روی لئون خواهد بود زیرا این خودرو نیز دومین محصول کوپرا با قوای محرکه پلاگین هیبریدی خواهد بود.

سئات آتکا کوپرا
هنوز جزئیات زیادی از خودروی یاد شده منتشر نشده اما رئیس بخش تحقیقات و توسعه کوپرا گفته این شاسی‌بلند دارای نسخه‌های گوناگونی با خروجی حدود 200 تا بیش از 300 اسب بخار خواهد بود.

سئات آتکا کوپرا
اگر کوپرای جدید قدرتی بالاتر از 300 اسب بخار داشته باشد قوی‌تر از کوپرا آتکایی خواهد بود که پیشرانه 2 لیتری توربوی آن قدرت 296 اسب بخاری دارد. کوپرا آتکا می‌تواند در عرض 5.4 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد.

سئات آتکا کوپرا
جدای از کار روی شاسی‌بلند جدید کوپرا، سئات در حال کار روی یک خودروی تمام الکتریکی بوده و اعتقاد بر این است محصول الکتریکی اسپانیایی‌ها بورن یا بورن E نام خواهد داشت. این خودرو نیز در سال 2020 عرضه شده و ابعادی مشابه با لئون خواهد داشت و به نوعی نسخه ریبج شده هاچبک فولکس I.D. (شروع تولید از اواخر سال 2019) به حساب خواهد آمد.

یادآوری: تصاویر مربوط به کوپرا آتکا می‌باشند.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *