معماری
خانه / خودرو و خودران / مشخصات فنی ب‌ام‌و M5 کامپتیشن لو رفت!

مشخصات فنی ب‌ام‌و M5 کامپتیشن لو رفت!

تنها چند هفته تا زمان پرده‌برداری از ب‌ام‌و M5 F90 کامپتیشن پکیج باقی مانده اما جزئیات نسخه قدرتمند این سوپر سدان آلمانی فاش شده است.


یکی از اعضای سایت بیمر پست ادعا می‌کند این خودرو را سفارش داده و نمایندگی BMW نیز مشخصات فنی این خودرو را به او اعلام کرده است.


پیشرانه 8 سیلندر 4.4 لیتری توئین توربوی بکار رفته در این نسخه نسبت به مدل استاندارد 28 اسب بخار قوی‌تر شده و خروجی نهایی آن 616 اسب بخار (625PS) می‌باشد. همچنین ارتفاع سیستم تعلیق نیز در جلو و عقب به ترتیب 7 و 10 میلی‌متر کاهش یافته است.


از دیگر ویژگی‌های M5 کامپتیشن می‌توان به سیستم اگزوز اسپورت استاندارد اشاره کرد که باعث می‌شود پیشرانه قدرتمند آن صدای پرطنین‌تری را ایجاد کند. همچنین یک پوشش فیبر کربنی برای پیشرانه و نشان‌های مشکی روی بدنه نیز از دیگر بهبودهای این خودرو هستند.


همین منبع مطلع ادعا می‌کند قیمت پکیج مورد بحث برای M5 برابر با 20 هزار دلار استرالیا بوده و ب‌ام‌و تنها 20 دستگاه از آن را امسال در بازار استرالیا عرضه خواهد کرد.


نمایندگی‌های BMW در استرالیا مشخصات فنی رسمی و کامل این خودرو را در ماه آوریل دریافت می‌کنند بنابراین احتمال ورود این خودرو به نمایندگی‌ها در همین زمان وجود دارد.


نسل فعلی ب‌ام‌و M3 و M5 قبلی که دارای پکیج کامپتیشن بودند به‌روزرسانی‌های پرفورمنس مشابهی را تجربه کردند بنابراین اطلاعات منتشر شده واقعی به نظر می‌رسند.


به منظور اطلاع رسمی از مشخصات ب‌ام‌و M5 کامپتیشن باید چند هفته دیگر نیز صبر کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *