معماری
خانه / خودرو و خودران / آکورا MDX A-Spec، زیبایی به توان دو!

آکورا MDX A-Spec، زیبایی به توان دو!

آکورا MDX فیس لیفت شده با تریم A-Spec خود به برادران دیگر خود یعنی ILX، TLX و RDX جدید پیوسته و در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 حضور فعالی دارد.


این خودرو که از تابستان سال جاری وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد به خاطر بهبودهای ظاهری خود احساس اسپورت تری دارد.


نمای جلوی بازنگری شده، خروجی‌های اگزوز بزرگ‌تر، چراغ‌های جلو و عقب دودی، عناصر کرومی تیره و مشکی به همراه رینگ‌های 20 اینچی آلیاژی باعث شده‌اند MDX A-Spec از سایر نسخه‌ها متمایز باشد.


داخل کابین این شاسی‌بلند سه ردیفه شاهد صندلی‌های اسپورت با چرم مشکی و عناصر آلکانترا هستیم. همچنین دوخت‌های متضاد، پشت آمپرهای ویژه، غربیلک فرمان با نشان A-Spec و پدال شیفتر، تریم فیبر کربن و… بازهم به ما یادآوری می‌کنند که این یک شاسی‌بلند معمولی نیست. ارتباطات اندروید اتو و اپل کارپلی نیز بدون هزینه‌ای اضافی در دسترس هستند.


آکورا MDX A-Spec 2019 به‌صورت استاندارد دارای سیستم چهار چرخ محرک بوده و درست همانند دیگر نسخه‌ها دارای تکنولوژی‌های کمک‌راننده آکورا واچ می‌باشد. لیست این تکنولوژی‌ها بلندبالا بوده و از جمله آن‌ها می‌توان به هشدار برخورد از جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، هشدار خروج خودرو از خط، سیستم ترمز پیشگیری از برخورد، کروز کنترل تطبیقی و… اشاره کرد.


آکورا قول داده به زودی اطلاعات بیشتری از این خودرو را منتشر خواهد کرد. گفته شده تولید این خودرو در تأسیسات ایست لیبرتی اوهایو و به همراه سایر مدل‌های عادی خواهد بود. این سازنده ژاپنی همچنین گفته نام تایپ S را نیز به عنوان نسخه پرفورمنس در آینده‌ای نزدیک احیا خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *