معماری
خانه / خودرو و خودران / حضور مزدا CX-3 مدل 2019 در نمایشگاه نیویورک

حضور مزدا CX-3 مدل 2019 در نمایشگاه نیویورک

خب راز مزدا برای نمایشگاه خودروی نیویورک آن‌قدرها هم که فکر می‌کردیم فوق‌العاده نبود. در واقع شاهد حضور کراس اوور CX-3 2019 با به‌روزرسانی‌های نسبتاً کوچک در این نمایشگاه هستیم.

مزدا CX-3 مدل 2019
ظاهر این خودرو تقریباً با مدل سال قبل یکسان است اما خب این چیز بدی نیست زیرا CX-3 همچنان یکی از جذاب‌ترین خودروهای کلاس خود می‌باشد. تغییرات بدنه این خودرو شامل جلوپنجره جدید، عناصر کرومی بیشتر، عناصر پیانو بلک و اضافه شدن رنگ بدنه ویژه کریستال است.

مزدا CX-3 مدل 2019
همچنین چراغ‌های عقب LED اصلاح شده و رینگ‌های 18 اینچی را نیز نباید از یاد برد.

مزدا CX-3 مدل 2019
اغلب تغییرات اعمال شده در این خودروی ژاپنی به کابین مربوط هستند. برای مثال هم‌اکنون شاهد نصب ترمز پارک الکتریکی هستیم. مزدا ادعا می‌کند این امر باعث شده فضای ذخیره‌ای زیادی ایجاد شود. البته ما درباره فضای ذخیره‌ای زیاد مطمئن نیستیم اما خب شاید برخی مشتریان مد روز از وجود چنین ویژگی الکترونیکی در خودرو راضی باشند.

مزدا CX-3 مدل 2019
بدین ترتیب ترمز پارک الکترونیکی به مزدا اجازه داده تا استراحت گاه دست و نگه‌دارنده فنجان را به این بخش اضافه کند.

مزدا CX-3 مدل 2019
مزدا می‌گوید CX-3 2019 از پیشرانه 2 لیتری اسکای اکتیو جی بهبود یافته استفاده می‌کند. پیشرانه یاد شده قدرت 148 اسبی داشته و بنا به گفته شرکت مصرف سوخت کمتری نسبت به مدل سال 2018 دارد. سیستم کنترل هدایت گشتاور مزدا نیز برای فرمان پذیری بهتر در این خودرو نصب شده است.


کابین علاوه بر تغییر یاد شده دارای پوشش چرم بیشتر و صندلی‌های بازطراحی شده با حمایت بیشتر از بدن می‌باشد. از دیگر تغییرات می‌توان به متریال جیر مانند روی داشبورد و پانل درب‌ها و همچنین عناصر دور ورودی‌های هوا اشاره کرد. صندلی‌های عقب نیز دارای استراحت گاه مرکزی و نگه‌دارنده‌های فنجان یکپارچه داخل آن هستند.

فروش مزدا CX-3 2019 از بهار سال میلادی جاری آغاز می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *