معماری
خانه / خودرو و خودران / شاسی‌بلند بلک سریز مرسدس بنز؟! هرگز!

شاسی‌بلند بلک سریز مرسدس بنز؟! هرگز!

مرسدس-ای ام جی می‌خواهد بیشتر از هر زمان دیگری خودروهای قدرتمند و توانا بسازد. این خودروها شامل نسخه‌های قدرتمند از شاسی بلندها و کراس اوورهای این برند آلمانی نیز می‌باشد اما نسخه‌های مخوف این برند تنها مختص محصولات دو درب می‌باشند.


این را توبیاس موئرز رئیس AMG در مصاحبه با اتوگاید و صحبت درباره آینده محصولات بلک سریز مرسدس گفته است. از این مدیر ارشد درباره ساخت محصولات کاربردی و قدبلند بلک سریز پرسیده شده و موئرز با خنده‌های طولانی گفته است:

نه، نه، نه… هرگز! نسخه‌های بلک سریز تنها برای پیست هستند.

تا به امروز محصولات سری بلک سریز مخوف‌ترین و پرفورمنس ترین محصولات مرسدس بوده‌اند. این خودروها تا بن دندان مسلح بوده و فاقد تجهیزات غیرضروری هستند و مدل‌های بلک سریز از SLK، CLK، SL، C کلاس و SLS تولید شده‌اند. این خودروها از نوع دو درب کوپه بوده‌اند و نسخه‌های سقف سخت SLK و SL با نمونه‌های سقف ثابت جایگزین شده‌اند.

آخرین محصول بلک سریز تولید شده از نوع SLS بوده که در سال 2013 معرفی شده است اما کل محصولات بلک سریز در سال 2015 با خط تولید خداحافظی کردند و از آن زمان تاکنون منتظر تولید محصولات جدید هستیم. این انتظار به زودی پایان خواهد پذیرفت زیرا نسخه نمونه خشن‌تری از AMG GT کوپه تولید خواهد شد.

مرسدس AMG C63 کوپه
موئرز می‌گوید دلیلی برای تولید C63 AMG بلک سریز کوپه جدید وجود ندارد زیرا از نظر پرفورمنس و قیمت با GT همپوشانی خواهد داشت؛ و ما می‌توانیم بگوییم همین دلیل برای عدم تولید E و S کلاس کوپه بلک سریز نیز وجود دارد. آینده هر چه که باشد، بلک سریز به فرم یک شاسی‌بلند بی‌رحم و خشن درنخواهد آمد!

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *