معماری
خانه / خودرو و خودران / غوغای بیوک در نمایشگاه چین با اینسپایر!

غوغای بیوک در نمایشگاه چین با اینسپایر!

جنرال موتورز در حال آماده شدن برای رونمایی از کانسپت جدید است و بدون تعجبی زیاد باید گفت این خودرو یک شاسی‌بلند الکتریکی خواهد بود.

البته خودروی مورد بحث در یکی از نمایشگاه‌های معتبر جهانی رونمایی نمی‌شود بلکه در نمایشگاه پکن شاهد معرفی رسمی آن خواهیم بود.


کانسپت جدید جنرال موتورز محصول بیوک بوده اینسپایر نام دارد. بیوک یک تصویر تیزری از این خودرو منتشر کرده که در آن شاهد درب پشتی با شیشه عقب شیب‌دار و چراغ‌های دینامیک هستیم. متأسفانه جزئیات بسیار کمی از کانسپت جدید بیوک منتشر شده است.

بیوک این کانسپت را به عنوان نشان دهنده طراحی و تکنولوژی‌های جدید برند معرفی کرده و گفته که از شاخصه‌های آن در محصولات آینده شرکت سود برده خواهد شد.

کانسپت بیوک اینسپایر هفدهم آوریل در رویدادی تقریباً خصوصی معرفی خواهد شد و سپس در نمایشگاه خودروی چین شاهد رونمایی آن خواهیم بود.

بیوک که در چین با کمپانی سایک همکاری می‌کند سابقه زیادی در بزرگ‌ترین بازار دنیا دارد. امروزه فروش بیوک در چین بیشتر از فروشش در بازار داخلی آمریکا می‌باشد. از 1.4 میلیون دستگاه انویژن فروخته شده در سال پیش بیش از 1.2 میلیون دستگاه به دست مشتریان چینی رسیده است. در مقام مقایسه باید گفت بیوک در سال 2017 کمتر از 220 هزار دستگاه خودرو در آمریکا فروخته است.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *