معماری
خانه / خودرو و خودران / تیونینگ گیرای فولکس‌واگن T-Roc توسط ABT

تیونینگ گیرای فولکس‌واگن T-Roc توسط ABT

فولکس‌واگن T-Roc هرگز به اندازه گلف GTI جذاب و هیجان‌انگیز نیست اما با حضور در گاراژ ABT می‌توان تا حدی به هاچبک اسطوره‌ای فولکس نزدیک‌تر شد.


در آغاز پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری این خودرو ارتقا یافته و قدرت و گشتاور آن به ترتیب به 228 اسب بخار و 360 نیوتون متر رسیده است. بدین ترتیب T-Roc تیون شده توسط ABT 38 اسب بخار قوی‌تر از نسخه استاندارد بوده و گشتاور آن نیز 40 نیوتون متر بیشتر است.


اما نیروی پیشرانه از طریق یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه DSG به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت نسخه استاندارد T-Roc 7.2 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز 216 کیلومتر در ساعت است. البته ABT هنوز اطلاعات مربوط به مشخصات عملکردی محصول خود را اعلام نکرده است.


این کراس اوور جمع‌وجور دارای فنرهای جدید سیستم تعلیق است که ارتفاع خودرو را 40 میلی‌متر کاهش داده و باعث شده دینامیک‌تر شود.


نهایتاً باید به این نکته اشاره کنیم که T-Roc فاقد کیت بدنه بوده زیرا ABT در این بخش تغییری صورت نداده است؛ اما لاستیک‌های خودرو که ابعادی بین 18 تا 20 اینچ دارند از سری DR، FR و ER-C قابل سفارش بوده و رنگ‌های متفاوتی را می‌توان برای آن انتخاب کرد.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *