معماری
خانه / خودرو و خودران / سلفی‌های لامبورگینی اوروس در سراسر جهان!

سلفی‌های لامبورگینی اوروس در سراسر جهان!

شکی وجود ندارد که لامبورگینی اوروس یکی از برجسته‌ترین کراس اوورهای جهان می‌باشد. هرچه باشد اوروس محصولی از لامبورگینی بوده و قلب آهنین آن قدرت بیش از 600 اسب بخاری دارد؛ اما از اینکه اوروس به این سرعت در سراسر جهان رؤیت شده کاملاً سورپرایز شده‌ایم.

لامبورگینی اوروس
لامبورگینی این گاو خشمگین قدبلند را ماه دسامبر معرفی کرده است. اندکی پس از معرفی شاهد پدیدار شدن اوروس در سراسر جهان بوده‌ایم. هم‌اکنون و پس از چهار ماه، اوروس تور جهانی خود را تمام کرده است.

لامبورگینی اوروس
این خودروساز ایتالیایی در زمان جهانگردی اوروس مراسمی در 114 شهر برگزار کرده و آن را به بیش از 8500 مشتری بالقوه نشان داده است.

لامبورگینی اوروس
این موضوع خوب است زیرا لامبورگینی برنامه‌های زیادی برای کراس اوور جدید خود دارد. اوروس باید آمار تولید و فروش لامبو را دو برابر کند. در سال 2016 شاهد فروش 3457 دستگاهی اوروس در سراسر جهان بوده‌ایم. سال پیش نیز لامبورگینی با فروش 3815 دستگاهی رکورد خود را شکست. انتظار می‌رود اوروس آمار تولید سالیانه 3500 دستگاهی داشته باشد و آمار فروش کل این خودروساز از 7 هزار دستگاه عبور کند.

لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس
بازارهای مهم جهان از جمله آمریکا و البته شیوخ پولدار حاشیه خلیج‌فارس نقش بسیار مهمی در موفقیت این خودرو ایفا خواهند کرد.

لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس
اما تور جهانی لامبورگینی اوروس شامل شهرها و کشورهایی همچون کالیفرنیا، استرالیا، شانگهای، ژاپن، مسکو، دوبی، رم، پاریس و لندن بوده است. در گالری زیبای زیر می‌توانید سفر اوروس را پیگیری کنید.

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *